Program for SM-uinnit 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tampereen Uintikeskus |
Järjestäjä: |
SUiL, UiTa & TaTU |
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
30 06 2022 - 03 07 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
200m Sekauinti Miehet Kaiken ikäiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
1:58.16 |
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis (FIN) |
Rooma |
11.9.1994 |
|
|
SJR |
2:01.18 |
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis (FIN) |
Barcelona, ESP |
31.7.1992 |
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
527 |
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
2:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
742 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
FIN |
2:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
773 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
2:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
37 |
|
Aleksi Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
499 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
450 |
|
Efim Romanov |
2002 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:10.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
585 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
326 |
|
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:11.43 |
|
|
|
9 |
277 |
|
Santeri Pulkkinen |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
2:11.73 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
10 |
448 |
|
Miklas Pikkuhuhta |
|
|
TaTu Tampere |
|
2:13.19 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
11 |
299 |
|
Nooa Matela |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
2:14.50 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
12 |
272 |
|
Taavi Backman |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
2:14.52 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
13 |
172 |
|
Tomi Silander |
|
|
Cetus Espoo |
|
2:14.76 |
|
|
|
2006 |
FIN |
|
14 |
171 |
|
Alexander Huhtala |
|
|
Cetus Espoo |
|
2:15.59 |
|
|
|
2003 |
FIN |
|
15 |
587 |
|
Eetu Haipus |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
2:15.95 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
16 |
480 |
|
Arttu Mäenpää |
|
|
Åbo Simklubb |
|
2:16.08 |
|
|
|
2003 |
FIN |
|
17 |
661 |
|
Eemil Varho |
|
|
Uinti Tampere |
|
2:16.34 |
|
|
|
1997 |
FIN |
|
18 |
586 |
|
Arttu Haipus |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
2:16.60 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
19 |
46 |
|
Nicolas Nyström |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
2:16.96 |
|
|
|
2008 |
FIN |
|
20 |
394 |
|
Lauri Aho |
|
|
Raision Urheilijat |
|
2:18.13 |
|
|
|
2006 |
FIN |
|
21 |
702 |
|
Oliver Priimägi |
|
|
Uinti Tampere |
|
2:18.14 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
22 |
683 |
|
Riccardo Castagno |
|
|
Uinti Tampere |
|
2:18.24 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
23 |
523 |
|
Tuukka Orre |
|
|
Kajaanin Uimaseura |
|
2:18.35 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
24 |
125 |
|
Joona Kuitu |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
2:20.48 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
25 |
649 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
|
|
ORCA Helsinki |
|
2:20.81 |
|
|
|
2006 |
FIN |
|
26 |
761 |
|
Jimi Kojo |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
2:21.14 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
27 |
534 |
|
Mikael Ryynänen |
|
|
Oulun Lohet |
|
2:21.15 |
|
|
|
2003 |
FIN |
|
28 |
640 |
|
Juho Rosenström |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
2:21.35 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
29 |
44 |
|
Eetu Autio |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
2:21.46 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
30 |
133 |
|
Pravin Perasath |
|
|
Simmis Wanda ry |
|
2:21.98 |
|
|
|
2008 |
FIN |
|
31 |
696 |
|
Valtteri Pellinen |
|
|
Uinti Tampere |
|
2:22.13 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
32 |
333 |
|
Ilari Hatunen |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
2:22.50 |
|
|
|
2006 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
33 |
485 |
|
Santeri Holmberg |
|
|
Åbo Simklubb |
|
2:22.54 |
|
|
|
2006 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
34 |
790 |
|
Vilho Tikkanen |
|
|
Jyväskylän Aalto |
|
2:23.34 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
35 |
136 |
|
Aapo Tuhkanen |
|
|
Tuusulan Uimaseura ry |
|
2:23.40 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
36 |
79 |
|
Nico Peltonen |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
2:24.04 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
37 |
446 |
|
Lev Vlasov |
|
|
TaTu Tampere |
|
2:24.06 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
38 |
331 |
|
Lucas Lydman |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
2:24.79 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
39 |
691 |
|
Akseli Liukkonen |
|
|
Uinti Tampere |
|
2:24.85 |
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
40 |
194 |
|
Christian Nummi |
|
|
Cetus Espoo |
|
2:24.91 |
|
|
|
2006 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
41 |
596 |
|
Jere Heikkilä |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
2:25.65 |
|
|
|
2004 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-07-2022 20.27.49 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|