Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
1. dan final
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startna lista |
|
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški
|
C Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
3:50.28 |
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
6/24/2017 |
|
|
Mladinci |
3:52.55 |
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
8/5/1982 |
|
|
Kadeti |
3:58.23 |
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
8/18/1977 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
1 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
PK Celulozar Krško |
4:32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
2 |
|
Filip Juvančič |
2006 |
ŠD Riba Ljubljana |
4:30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
3 |
|
Ismar Ćatić |
2006 |
PK Ilirija Ljubljana |
4:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
4 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
PK Ljubljana |
4:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
5 |
|
Martin Mustar |
2006 |
PK Olimpija |
4:27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
6 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
ŠD Riba Ljubljana |
4:29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
7 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
PK Kamnik |
4:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
8 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
PK Neptun Celje |
4:33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški |
B Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
1 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
PK Fužinar Ravne |
4:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
2 |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
PD Maribor |
4:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
3 |
|
Tian Kosec |
2005 |
PD Maribor |
4:16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
4 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
PK Neptun Celje |
4:15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
5 |
|
Gašper Stele |
2004 |
PK Kamnik |
4:15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
6 |
|
Jaka Borec |
2004 |
PK Branik Maribor |
4:18.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
7 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
PK Branik Maribor |
4:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
8 |
|
Lun Ilar |
2007 |
PK Ljubljana |
4:25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 1, 400m Prosto Moški |
A Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
PK Triglav Kranj |
4:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Nik Gladek |
2003 |
PK Triglav Kranj |
4:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
PK Olimpija |
4:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
PK Ljubljana |
4:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
5 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
PK Olimpija |
4:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
6 |
|
Nikola Milenović |
2002 |
PK Neptun Celje |
4:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
7 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
PK Radovljica |
4:12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
8 |
|
Dejan Zogović |
2004 |
PK Ljubljana |
4:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-08-04 15:58:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|