2022-08-13   21:18:05
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. dan predtekmovanja

Document
Startna lista
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
Disciplina 2, 400m Prosto Ženske
Heat 1 (6)
Abs žensk 4:06.35 Anja Klinar 1988  (SLO) Vichy Val dAllier (FRA) 7/3/2016
Mladinke 4:11.36 Katja Fain 2001  (SLO) Netanya (ISR) 6/29/2017
Kadetinje 4:15.54 Sara Račnik 2002  (SLO) Gjur/Győr (HUN) 7/26/2017
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:33
1
2
207 3 Nika Alagić 2007 PK Neptun Celje 5:20.27
75 4 Tara Ivanović 2008 PK Ljubljana 5:18.86
231 5 Katarina Gnamuš Šlebnik 2007 PK Fužinar Ravne 5:19.49
6
7
8
Disciplina 2, 400m Prosto Ženske Heat 2 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:39
1
39 2 Lana Radočaj Novosel 2007 PK Radovljica 5:17.58
70 3 Ula Krištofelc 2008 PK Ljubljana 5:17.36
230 4 Naja Pori 2008 PK Fužinar Ravne 5:14.95
67 5 Eva Jelenc Čančar 2008 PK Ljubljana 5:16.71
202 6 Gaja Plevnik Ivanuša 2008 PK Neptun Celje 5:17.42
178 7 Anja Bezlaj 2008 PK Branik Maribor 5:18.52
8
Disciplina 2, 400m Prosto Ženske Heat 3 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:45
72 1 Sandra Vovk 2008 PK Ljubljana 5:13.88
13 2 Alina Lozar 2007 PK Triglav Kranj 5:03.18
204 3 Pia Krajinović 2007 PK Neptun Celje 5:01.37
128 4 Lana Žalac 2007 PK Olimpija 4:57.48
225 5 Ula Košeljnik 2008 PK Fužinar Ravne 4:58.41
358 6 Ema Vrbinc 2008 PK Torpedo Ljubljana 5:01.92
136 7 Lara Klopčič 2007 PK Olimpija 5:11.60
227 8 Eva Božič 2007 PK Fužinar Ravne 5:14.51
Disciplina 2, 400m Prosto Ženske Heat 4 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:51
111 1 Vita Trtnik 2008 PK Ilirija Ljubljana 4:56.89
28 2 Neža Pogačar 2001 PK Triglav Kranj 4:56.07
190 3 Maša Vasiljević 2007 PK Celulozar Krško 4:52.54
10 4 Zoja Šiler Klemenčič 2006 PK Triglav Kranj 4:46.14
122 5 Maja Vezenkova 2004 PK Olimpija 4:47.52
347 6 Zala Mojsilovič Meznarič 2008 PA Kurent Ptuj 4:54.02
126 7 Ajda Tavzes Cirman 2006 PK Olimpija 4:56.26
303 8 Lana Poje Mihelič 2008 PK Ribnica 4:57.09
Disciplina 2, 400m Prosto Ženske Heat 5 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
09:57
Prijavni čas
Start:
41 1 Petra Frelih 2006 PK Radovljica 4:41.54
137 2 Manca Petrič 2005 PK Olimpija 4:38.61
249 3 Mija Rihter Medoš 2005 PK Biser Piran 4:33.84
297 4 Olja Radivojević 2007 PK Ribnica 4:24.48
53 5 Nika Rotar 2006 PK Ljubljana 4:32.61
52 6 Lena Fortuna 2007 PK Ljubljana 4:36.18
37 7 Maša Arnež 2005 PK Radovljica 4:39.05
61 8 Lina Primc 2007 PK Ljubljana 4:45.17
Disciplina 2, 400m Prosto Ženske Heat 6 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
10:02
183 1 Laura Angleitner Sagadin 2005 PK Branik Maribor 4:40.95
210 2 Lena Bornšek 2004 PK Neptun Celje 4:37.94
223 3 Lana Kokot 2007 PK Fužinar Ravne 4:32.81
233 4 Daša Tušek 2003 PK Fužinar Ravne 4:17.95
220 5 Zara Podržavnik 2008 PK Fužinar Ravne 4:29.56
151 6 Gaja Lucija Valant 2004 PK Olimpija 4:35.93
259 7 Taja Vejnovič 2006 PK Kamnik 4:38.79
205 8 Laura Knez 2006 PK Neptun Celje 4:44.73
2022-08-02 23:43:32 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner