2022-08-13   21:14:36
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. dan predtekmovanja

Document
Startna lista
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
Disciplina 1, 400m Prosto Moški
Heat 1 (6)
Abs mošk 3:50.28 Martin Bau 1994  (SLO) Reka/Rijeka (CRO) 6/24/2017
Mladinci 3:52.55 Darjan Petrič 1964  (SLO) Guayaquil (ECU) 8/5/1982
Kadeti 3:58.23 Borut Petrič 1961  (SLO) Jönköping (SWE) 8/18/1977
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:00
1
2
348 3 Matevž Kostanjevec 2007 PA Kurent Ptuj 4:54.63
40 4 Anže Lužnik 2007 PK Radovljica 4:52.62
100 5 Jakob Puc 2006 PK Ilirija Ljubljana 4:53.08
245 6 Tibor Bržan 2007 PK Koper 4:54.92
7
8
Disciplina 1, 400m Prosto Moški Heat 2 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:06
198 1 Domen Vihernik 2006 PK Neptun Celje 4:51.54
106 2 Jakob Gregorič 2006 PK Ilirija Ljubljana 4:48.23
267 3 Mark Anej Lapuh 2007 PK Kamnik 4:46.05
191 4 Luka Ferenčak 2007 PK Celulozar Krško 4:43.02
103 5 Erik Hudovornik 2007 PK Ilirija Ljubljana 4:44.23
296 6 Nik Blatnik 2006 PK Ribnica 4:47.12
179 7 Maks Podlesnik 2007 PK Branik Maribor 4:51.28
104 8 Blaž Jančar 2007 PK Ilirija Ljubljana 4:52.18
Disciplina 1, 400m Prosto Moški Heat 3 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:11
148 1 Cene Ulaga Sterle 2004 PK Olimpija 4:36.99
140 2 Martin Mustar 2006 PK Olimpija 4:36.16
101 3 Ismar Ćatić 2006 PK Ilirija Ljubljana 4:33.22
84 4 Nej Pšeničnik 2006 PK Ljubljana 4:31.16
291 5 Liam Einar Matko Marcius 2004 DVŠ Posejdon Celje 4:33.08
357 6 Gašper Vrbinc 2006 PK Torpedo Ljubljana 4:35.17
314 7 Filip Juvančič 2006 ŠD Riba Ljubljana 4:36.95
199 8 Tian Zupanič 2007 PK Neptun Celje 4:38.12
Disciplina 1, 400m Prosto Moški Heat 4 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:17
313 1 Simon Mamlić 2006 ŠD Riba Ljubljana 4:29.89
82 2 Nal Ilar 2005 PK Ljubljana 4:29.42
175 3 Bor Vran-Benkovič 2007 PK Branik Maribor 4:26.71
171 4 Jaka Borec 2004 PK Branik Maribor 4:22.66
338 5 Sergej Fekonja 2004 PD Maribor 4:23.00
78 6 Tomaž Šiško 2004 PK Ljubljana 4:28.14
56 7 Lun Ilar 2007 PK Ljubljana 4:29.76
262 8 Tevž Štupar 2006 PK Kamnik 4:30.55
Disciplina 1, 400m Prosto Moški Heat 5 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
09:22
Prijavni čas
Start:
174 1 Jaka Gal Bezjak 2007 PK Branik Maribor 4:20.28
79 2 Dejan Zogović 2004 PK Ljubljana 4:13.78
42 3 Matjaž Krek Bašelj 2003 PK Radovljica 4:09.48
182 4 Evgenii Aliamovskii 2002 PK Branik Maribor 3:58.28
86 5 Arne Furlan Štular 2005 PK Ljubljana 4:06.39
265 6 Gašper Stele 2004 PK Kamnik 4:11.37
328 7 Patrik Zalar 2003 ŠD Delfin Ljubljana 4:17.58
218 8 Žan Podržavnik 2006 PK Fužinar Ravne 4:21.13
Disciplina 1, 400m Prosto Moški Heat 6 (6)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
09:27
203 1 Jakob Lesjak 2006 PK Neptun Celje 4:19.08
158 2 Jernej Prebil 2002 PK Olimpija 4:12.59
23 3 Nik Gladek 2003 PK Triglav Kranj 4:08.91
21 4 Sašo Boškan 2002 PK Triglav Kranj 3:52.24
146 5 Jaka Pušnik 2003 PK Olimpija 3:58.67
340 6 Tian Kosec 2005 PD Maribor 4:10.71
197 7 Nikola Milenović 2002 PK Neptun Celje 4:17.42
306 8 Filip Ćirović 2004 PK Ribnica 4:20.83
2022-08-02 23:42:59 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner