2022-09-27   20:00:12
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Del tekmovanja

Document
Prijave
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
31 100m Hrbtno Ženske
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mladinke 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Kadetinje 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 85 Ula Rožič 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:05.15
2 237 Janja Jamšek 2001 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:05.31
3 221 Neli Pšeničnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:05.71
4 38 Tinkara Lipovec 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 1:06.33
5 278 Najya Hana Jukić 2008 Plavalni klub Velenje SLO 1:07.17
6 25 Zala Pogačar 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:07.79
7 266 Iza Videc 2007 Plavalni klub Kamnik SLO 1:08.18
8 295 Maja Levstek 2005 Plavalni klub Ribnica SLO 1:08.50
9 298 Marta Arko 2007 Plavalni klub Ribnica SLO 1:09.34
10 2 Aja Kavčič 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:09.39
11 131 Isabela Strojanšek 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:09.53
12 107 Tjaša Lipoglavšek 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:10.09
13 125 Ana Hajdinjak 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:10.43
14 130 Zara Zorko 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 1:10.65
15 358 Ema Vrbinc 2008 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:10.71
16 62 Rebeka Nikolič Krištof 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:10.79
17 290 Ela Žagar 2009 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 1:10.90
18 151 Gaja Lucija Valant 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 1:10.99
19 121 Ema Čerin 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:11.58
20 351 Emma Krevs 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:13.02
21 302 Zara Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 1:13.27
22 273 Špela Pohorec 2007 Plavalni klub Velenje SLO 1:13.34
23 63 Laura Vrhovac 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:13.76
24 126 Ajda Tavzes Cirman 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 1:14.14
25 247 Gaja Kovačič 2005 Plavalni klub Koper SLO 1:14.30
26 259 Taja Vejnovič 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 1:14.56
27 64 Petra Kac 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:15.32
28 242 Manca Švonja 2007 Plavalni klub Koper SLO 1:15.45
29 231 Katarina Gnamuš Šlebnik 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:16.09
30 128 Lana Žalac 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 1:16.79
31 344 Lina Maltarić 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 1:17.19
32 13 Alina Lozar Plavalni klub Triglav Kranj 1:17.53
2007 SLO
33 279 Nastja Romih Plavalni klub Velenje 1:17.70
2007 SLO
34 136 Lara Klopčič Plavalni klub Olimpija 1:17.73
2007 SLO
35 384 Sabina Cimperc Plavalni klub Velenje S14
2000 SLO
2022-08-02 10:47:14 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner