2022-09-27   19:28:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Prijave
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
1 400m Prosto Moški
Abs mošk 3:50.28 Martin Bau 1994  (SLO) Reka/Rijeka (CRO) 6/24/2017
Mladinci 3:52.55 Darjan Petrič 1964  (SLO) Guayaquil (ECU) 8/5/1982
Kadeti 3:58.23 Borut Petrič 1961  (SLO) Jönköping (SWE) 8/18/1977
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 21 Sašo Boškan 2002 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 3:52.24
2 182 Evgenii Aliamovskii 2002 Plavalni klub Branik Maribor SLO 3:58.28
3 146 Jaka Pušnik 2003 Plavalni klub Olimpija SLO 3:58.67
4 86 Arne Furlan Štular 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:06.39
5 23 Nik Gladek 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 4:08.91
6 42 Matjaž Krek Bašelj 2003 Plavalni klub Radovljica SLO 4:09.48
7 340 Tian Kosec 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 4:10.71
8 265 Gašper Stele 2004 Plavalni klub Kamnik SLO 4:11.37
9 158 Jernej Prebil 2002 Plavalni klub Olimpija SLO 4:12.59
10 79 Dejan Zogović 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:13.78
11 197 Nikola Milenović 2002 Plavalni klub Neptun Celje SRB 4:17.42
12 328 Patrik Zalar 2003 Športno društvo Delfin SLO 4:17.58
13 203 Jakob Lesjak 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 4:19.08
14 174 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 4:20.28
15 306 Filip Ćirović 2004 Plavalni klub Ribnica SLO 4:20.83
16 218 Žan Podržavnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 4:21.13
17 171 Jaka Borec 2004 Plavalni klub Branik Maribor SLO 4:22.66
18 338 Sergej Fekonja 2004 Plavalno društvo Maribor SLO 4:23.00
19 175 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 4:26.71
20 78 Tomaž Šiško 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:28.14
21 82 Nal Ilar 2005 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:29.42
22 56 Lun Ilar 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:29.76
23 313 Simon Mamlić 2006 Športno društvo Riba SLO 4:29.89
24 262 Tevž Štupar 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 4:30.55
25 84 Nej Pšeničnik 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:31.16
26 291 Liam Einar Matko Marcius 2004 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 4:33.08
27 101 Ismar Ćatić 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 4:33.22
28 357 Gašper Vrbinc 2006 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 4:35.17
29 140 Martin Mustar 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 4:36.16
30 314 Filip Juvančič 2006 Športno društvo Riba SLO 4:36.95
31 148 Cene Ulaga Sterle 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 4:36.99
32 199 Tian Zupanič 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 4:38.12
33 191 Luka Ferenčak 2007 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 4:43.02
34 103 Erik Hudovornik 2007 Plavalni klub Ilirija SLO 4:44.23
35 267 Mark Anej Lapuh 2007 Plavalni klub Kamnik SLO 4:46.05
36 296 Nik Blatnik 2006 Plavalni klub Ribnica SLO 4:47.12
37 106 Jakob Gregorič Plavalni klub Ilirija 4:48.23
2006 SLO
38 179 Maks Podlesnik Plavalni klub Branik Maribor 4:51.28
2007 SLO
39 198 Domen Vihernik Plavalni klub Neptun Celje 4:51.54
2006 SLO
40 104 Blaž Jančar Plavalni klub Ilirija 4:52.18
2007 SLO
41 40 Anže Lužnik Plavalni klub Radovljica 4:52.62
2007 SLO
42 100 Jakob Puc Plavalni klub Ilirija 4:53.08
2006 SLO
43 348 Matevž Kostanjevec Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
4:54.63
2007 SLO
44 245 Tibor Bržan 2007 Plavalni klub Koper SLO 4:54.92
2022-08-02 19:39:38 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner