Program för Sum-Sim (50m) 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 16 juli 2022 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Centralbadet |
Arrangör: |
Svensk Simidrott & Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jul 2022 till den 17 jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 800m frisim flickor
|
Direktfinal 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
V E R A design & interiör |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÅGR 16 |
8:47.64 |
|
Ann Linder |
1966 |
GKKN (SWE) |
Volgograd (RUS) |
1982-05-29 |
|
|
ÅGR 15 |
8:58.07 |
|
Ann Berglund |
1984 |
Jönköpings SS (SWE) |
Halmstad (SWE) |
1999-07-04 |
|
|
ÅGR 14 |
9:12.42 |
|
Henriette Stenkvist |
1994 |
Stockholmspolisens IF (S |
North Carolina (USA) |
2008-07-24 |
|
|
ÅGR 13 |
9:24.50 |
|
Emilia Nilsson |
1988 |
Linköpings ASS (SWE) |
Trollhättan (SWE) |
2001-07-05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
615 |
3 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
SS04 |
10:39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
4 |
|
Fanny Ivarsson |
2007 |
LASS |
10:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
5 |
|
Tilde Sjöberg |
2006 |
SUNDSVALL |
10:25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 800m frisim flickor |
Direktfinal 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
1 |
|
Karla Rosvall |
2008 |
SK RAN |
10:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
489 |
2 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
10:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
3 |
|
Louise Löfström |
2008 |
SK NEPTUN |
10:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Emmy Fjeld |
2006 |
ELFSBORG |
10:11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
5 |
|
Elin Axelsson |
2008 |
LASS |
10:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Lily Viberg |
2008 |
JÖNKÖPING |
10:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
7 |
|
Alwa Merenius |
2006 |
LASS |
10:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 800m frisim flickor |
Direktfinal 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
1 |
|
Stella Svensson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
10:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2 |
|
Saga Quarles van Ufford |
2008 |
LASS |
10:03.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
505 |
3 |
|
Alva Rohman |
2007 |
UDDEVALLA |
9:59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Signe Lindberg |
2008 |
KARLSTAD |
9:53.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
464 |
5 |
|
Amelia Hultqvist |
2007 |
VÄXJÖ SS |
9:55.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Alma Palmö |
2006 |
HS |
10:02.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
406 |
7 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
10:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
8 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
10:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-16 12:37:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|