Program för DM Årgang Langbane 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
323 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
376 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:20.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
390 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
219 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
97 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
337 |
|
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
2:25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
326 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
53 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
181 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
278 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
124 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
142 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
279 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
325 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
59 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
370 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
348 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
131 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
56 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
338 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
2:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
119 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
199 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
118 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
363 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
170 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
19 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
342 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
261 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
353 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
224 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:04.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
201 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:04.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
216 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
285 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
371 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
315 |
|
Noa Riis |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
314 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
188 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
197 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
114 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
313 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
176 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
304 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
271 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
352 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
49 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
369 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
350 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
65 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
143 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:17.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
349 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
8 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
366 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
239 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
2:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
141 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
20 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
265 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
333 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
302 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
228 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
90 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:20.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
51 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
272 |
|
Adam Bisgaard |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
26 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
122 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:18.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
137 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
266 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
37 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
207 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
73 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
29 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
25 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
45 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
354 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
399 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
398 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
377 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
294 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
394 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
331 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
36 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
328 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
138 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
47 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
202 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
86 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
160 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
357 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
280 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
305 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
401 |
|
Luna Kristensen |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
233 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:01.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
273 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:02.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:02.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
2:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
211 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:03.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
208 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
384 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:04.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
2:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
175 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
344 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
250 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
306 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
103 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
232 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:07.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
64 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
324 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
246 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
387 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
245 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
129 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:09.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
282 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
196 |
|
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
GTI - Greve |
DEN |
2:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
166 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
180 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
75 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
150 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
231 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
206 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
133 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
312 |
|
Felix Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
343 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
33 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
262 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
140 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
284 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
277 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
132 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
58 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
329 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
168 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
69 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
191 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
301 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
327 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
123 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:59.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
326 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
3:01.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:02.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
17 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
144 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
3:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
381 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:05.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
131 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:05.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
194 |
|
Mathilde Dithmar |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
3:06.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
126 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
375 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
3:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
223 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
21 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
279 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
260 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
169 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
23 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
3:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
136 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
167 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
221 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
186 |
|
William Foged |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
218 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
189 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
351 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
341 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:53.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
157 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:56.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
389 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:57.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
303 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:57.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
267 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
3:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
128 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
81 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:55.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
254 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
148 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
335 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
203 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
198 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
379 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:58.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
270 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
269 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
3:01.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
72 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
295 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
299 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:02.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
116 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:02.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
152 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
359 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
322 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
317 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
310 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
252 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
345 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
293 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:39.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
234 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
98 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
133 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
286 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
212 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
411 |
|
Frederik William Holm |
2007 |
GTI - Ishøj |
DEN |
2:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
147 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
129 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:46.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
127 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
101 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
298 |
|
Thorkild Bjørn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
281 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
187 |
|
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:52.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
390 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
323 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
365 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
226 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
334 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
12 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
142 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Aila H. Sørensen |
2009 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
1:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
257 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
163 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
321 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
278 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
41 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
53 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
60 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
87 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
95 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
353 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
340 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
395 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:02.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
188 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
285 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
218 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
216 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
162 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:05.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
42 |
|
Tobias Møller-Munkøe |
2008 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
141 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
239 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
352 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
65 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:09.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
364 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:09.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
76 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
159 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
265 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
205 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
302 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
311 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
153 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
20 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
393 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
182 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
35 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
143 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
351 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
61 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
369 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
189 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
114 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
255 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
52 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
300 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
313 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
229 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
220 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
258 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
291 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
13 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
319 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
320 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
297 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
1:09.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
294 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
354 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
378 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
137 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
207 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
122 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
113 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
399 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
67 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
225 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
244 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
29 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
295 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
377 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
358 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:14.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
259 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
139 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
63 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
47 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
121 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
77 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
80 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
359 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
84 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
74 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
45 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
195 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
1:16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
152 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
204 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
233 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
360 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
253 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:01.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
10 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:03.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
193 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
306 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
339 |
|
Marius Hedvang Segato |
2007 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
103 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
245 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
150 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
391 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
275 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
44 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
274 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:05.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
206 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
64 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
230 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
155 |
|
Oliver Deren |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
383 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
101 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
277 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
43 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
132 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
402 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
362 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:08.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
400 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:08.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
292 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
140 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:08.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
16 |
|
Marius Lund Bendixen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
368 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
111 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4x200m IM Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
406 |
|
Sigma Piger 1 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
10:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
404 |
|
A6 Piger |
2008 |
A6 |
DEN |
10:34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
407 |
|
Sigma Piger 2 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
10:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
RSK Damer |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
10:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
134 |
|
Hovedstadens Piger |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
10:48.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
410 |
|
VG17 Piger |
2008 |
VG 17 |
DEN |
10:53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
308 |
|
KVIK Piger |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:53.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
236 |
|
Gentofte Piger 1 |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:55.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
409 |
|
Aarhus Swim Piger |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
10:57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
145 |
|
Horsens Piger |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
11:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
336 |
|
Thisted Piger |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
11:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
105 |
|
Åges Yndlingssvømmere |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
11:05.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
374 |
|
Vejle piger 1 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
11:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
288 |
|
Aalborg Piger 1 |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
11:12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
412 |
|
GTI Dolphins |
2009 |
Startfællesskabet GTI |
DEN |
11:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
263 |
|
Esbjerg Vikings |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
11:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Fuld Ild |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
11:46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4x200m IM Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
215 |
|
GSC Drenge |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
9:35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
235 |
|
Gentofte Drenge 1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
9:45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
405 |
|
A6 drenge |
2007 |
A6 |
DEN |
9:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
172 |
|
Herlev Boys |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
9:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
347 |
|
Vallensbæks Power Boys |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
9:49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
276 |
|
AGF Drenge |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
9:50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
289 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
9:55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
372 |
|
Vejle drenge 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
10:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
408 |
|
Sigma Drenge 1 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
10:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
106 |
|
Åges Yndlingssvømmere |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
10:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
413 |
|
GTI Dolphins |
2007 |
Startfællesskabet GTI |
DEN |
10:04.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
264 |
|
Esbjerg Vikings |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
10:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
309 |
|
KVIK Drenge |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
10:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
356 |
|
MK31 drenge |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
10:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
55 |
|
RSK Herrer |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
10:37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
390 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
370 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
123 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
181 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
323 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
321 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
59 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
365 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
97 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Aila H. Sørensen |
2009 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
124 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
163 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
257 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
334 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
278 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
376 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
226 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
338 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
353 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
142 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
68 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
170 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
41 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
DEN |
33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
89 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
95 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
60 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
87 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
19 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
380 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
136 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
83 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
31 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
23 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
169 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
216 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
340 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
395 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
178 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
285 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
167 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
218 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
248 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
188 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
141 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
239 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
210 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
316 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
221 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
42 |
|
Tobias Møller-Munkøe |
2008 |
Roskilde Svømning |
DEN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
393 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
352 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
35 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
157 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
265 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
159 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
182 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
300 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
205 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
364 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
291 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
272 |
|
Adam Bisgaard |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
220 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
76 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
302 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
251 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
90 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
153 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
258 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
151 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
176 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
255 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
369 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
13 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
20 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
349 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
143 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
146 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
267 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
109 |
|
David Stoklund |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
52 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
137 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
174 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
67 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
266 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
177 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
116 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
29.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
297 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
358 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
394 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
128 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
378 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
14 |
|
Caroline Petersen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
73 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
203 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
25 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
195 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
377 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
388 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
122 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
29.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
148 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
254 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
392 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
107 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
399 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
47 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
240 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
268 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
207 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
84 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
385 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
86 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
222 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
401 |
|
Luna Kristensen |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
112 |
|
Victoria Pedersen |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
290 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
160 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
209 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
36 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
294 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
161 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
249 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
63 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
244 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
179 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
361 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
175 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
25.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
384 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
233 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
250 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
193 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
211 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
339 |
|
Marius Hedvang Segato |
2007 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
282 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
18 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
204 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
208 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
306 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
391 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
245 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
129 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
232 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
344 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
180 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
411 |
|
Frederik William Holm |
2007 |
GTI - Ishøj |
DEN |
26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
166 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
274 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
133 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
345 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
324 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
196 |
|
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
GTI - Greve |
DEN |
27.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
298 |
|
Thorkild Bjørn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
27.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
64 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
69 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
238 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
247 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
150 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
140 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
273 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
400 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
383 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
230 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
277 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
312 |
|
Felix Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
284 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
33 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
343 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
132 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
111 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
147 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
292 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
110 |
|
Benjamin Kofoed Thestrup |
2007 |
GTI - Ishøj |
DEN |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
403 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
16 |
|
Marius Lund Bendixen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
29.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
127 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
390 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
123 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
219 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
323 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
57 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
365 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
326 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:44.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
375 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
78 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
226 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
142 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
154 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:46.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
279 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:47.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
12 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
338 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
2:47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
17 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
348 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
321 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
71 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
82 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
397 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
271 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
340 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
216 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
371 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
197 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
315 |
|
Noa Riis |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
316 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
2:27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
285 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
341 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
395 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
189 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
201 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
188 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
218 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
210 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
349 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
350 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
369 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
35 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
65 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
76 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
102 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
393 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
2:36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
27 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
389 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
229 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
311 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
303 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
396 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
319 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
354 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
297 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
320 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
9 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
137 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
335 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
207 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
222 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
295 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
385 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
77 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
203 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:42.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
79 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
198 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
80 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
280 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
256 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:46.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
81 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
225 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
270 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:47.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
74 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
88 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
86 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
85 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
2:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
252 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
317 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
64 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
75 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
286 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
310 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
165 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
246 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
360 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
391 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
324 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
150 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
43 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
206 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
103 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
245 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
343 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:27.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
253 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
411 |
|
Frederik William Holm |
2007 |
GTI - Ishøj |
DEN |
2:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
234 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
204 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
231 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
58 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
284 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
345 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
133 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
98 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
101 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
275 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
99 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
318 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
227 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
293 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
190 |
|
Kasper O. Jensen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
346 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
281 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
287 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
402 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
362 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:43.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
9:48.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
9:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
9:48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
10:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
10:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
10:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
10:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
10:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
73 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
10:21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
328 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
10:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
10:50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
357 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
10:51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
269 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
11:44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
9:48.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
9:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
9:48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
10:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
10:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
10:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
46 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
10:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
10:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
73 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
10:21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
328 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
10:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
10:50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
357 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
10:51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
269 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
11:44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1500m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
17:47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
18:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
18:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
18:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
18:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
18:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
191 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
18:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
18:50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
387 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
21:25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
262 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1500m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
17:47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
18:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
18:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
18:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
18:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
18:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
191 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
18:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
18:50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
387 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
21:25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
262 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4X200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
406 |
|
Sigma Piger 1 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
8:59.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
RSK Damer |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
9:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
134 |
|
Hovedstadens Piger |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
9:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
407 |
|
Sigma Piger 2 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
9:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
HVSK piger |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
9:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
330 |
|
Søllerød Sharks |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
9:36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
404 |
|
A6 Piger |
2008 |
A6 |
DEN |
9:37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
410 |
|
VG17 Piger |
2008 |
VG 17 |
DEN |
9:40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
145 |
|
Horsens Piger |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
9:41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
105 |
|
Åges Yndlingssvømmere |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
9:41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
308 |
|
KVIK Piger |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
9:44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
336 |
|
Thisted Piger |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
9:44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
LSK I |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
9:45.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
412 |
|
GTI Dolphins |
2009 |
Startfællesskabet GTI |
DEN |
9:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
374 |
|
Vejle piger 1 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
9:47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
236 |
|
Gentofte Piger 1 |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
9:52.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
409 |
|
Aarhus Swim Piger |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
9:55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
70 |
|
Næstved piger |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
9:58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
288 |
|
Aalborg Piger 1 |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
10:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
94 |
|
LSK II |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
10:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
263 |
|
Esbjerg Vikings |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
10:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
24 |
|
Fuld Ild |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
10:29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4X200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
215 |
|
GSC Drenge |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
8:22.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
235 |
|
Gentofte Drenge 1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
8:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
289 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
8:44.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
405 |
|
A6 drenge |
2007 |
A6 |
DEN |
8:45.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
93 |
|
LSK I |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
8:47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
408 |
|
Sigma Drenge 1 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
8:50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
276 |
|
AGF Drenge |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
8:50.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Åges Yndlingssvømmere |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
8:52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
413 |
|
GTI Dolphins |
2007 |
Startfællesskabet GTI |
DEN |
8:53.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
372 |
|
Vejle drenge 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
8:57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
264 |
|
Esbjerg Vikings |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
9:00.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
309 |
|
KVIK Drenge |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
9:01.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
192 |
|
HSK Boys |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
9:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
55 |
|
RSK Herrer |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
9:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
356 |
|
MK31 drenge |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
9:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
390 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:02.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
337 |
|
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
376 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:04.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
370 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:04.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:04.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
326 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
323 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
365 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
59 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
219 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
97 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Aila H. Sørensen |
2009 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
1:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
30 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
278 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
124 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
131 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
19 |
|
Lærke Pilgaard Johansson |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
279 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
338 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
321 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
142 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
348 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:08.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
21 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
257 |
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:08.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
170 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
119 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
199 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
118 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
89 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
144 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
381 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
260 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
167 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
56.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
285 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
57.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
216 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
395 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
57.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
201 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
58.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
340 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
59.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
316 |
|
Rasmus Starcke Jeppesen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
65 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
59.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
248 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:00.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
188 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
371 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:00.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:00.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
176 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:00.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
49 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:01.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
239 |
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:01.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
272 |
|
Adam Bisgaard |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
341 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
251 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:01.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
182 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:01.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
304 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:01.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
314 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
349 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
369 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
352 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
76 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
313 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:02.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
20 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
109 |
|
David Stoklund |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
159 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:02.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
143 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
258 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
228 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
151 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
61 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
333 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
153 |
|
Christian Ekander |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:05.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
300 |
|
Christian V. F. Jakobsen |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
200 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
13 |
|
Asger Ziethen |
2008 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:08.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
291 |
|
Morten Holst-Jensen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:00.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
319 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
266 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:02.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
122 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
177 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
297 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
29 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
354 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
399 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
45 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
335 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
394 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:04.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:04.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
73 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:04.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
320 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
203 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
358 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:04.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
207 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
378 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
195 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
1:05.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
138 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
121 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
47 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
84 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
268 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
385 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
174 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
14 |
|
Caroline Petersen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
388 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
392 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:08.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
63 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
161 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
139 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
401 |
|
Luna Kristensen |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
209 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
259 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
179 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
175 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
233 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
193 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
55.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
273 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
55.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
56.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
208 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
211 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
56.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
56.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
306 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
56.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
56.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
250 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
56.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
339 |
|
Marius Hedvang Segato |
2007 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
57.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
241 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
282 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
57.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
384 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
344 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
57.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
10 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
57.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
232 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
62 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
57.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
206 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
166 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
245 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
58.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
324 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
58.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
108 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
391 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
58.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
180 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
196 |
|
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
GTI - Greve |
DEN |
58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
129 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
204 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
101 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
59.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
59.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
133 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
383 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:00.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
274 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
411 |
|
Frederik William Holm |
2007 |
GTI - Ishøj |
DEN |
1:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
262 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:00.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
69 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
298 |
|
Thorkild Bjørn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:00.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
284 |
|
Rasmus Norup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:00.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
230 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
150 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:00.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
140 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
312 |
|
Felix Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
400 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
238 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:00.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
329 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:02.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
292 |
|
Rasmus Gandrup Nejmann |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
110 |
|
Benjamin Kofoed Thestrup |
2007 |
GTI - Ishøj |
DEN |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
247 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
403 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
16 |
|
Marius Lund Bendixen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
362 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
181 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
323 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
325 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
380 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
71 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
397 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:45.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
82 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:45.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
334 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
342 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
224 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
126 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
149 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
315 |
|
Noa Riis |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
197 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
216 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
371 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
314 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
178 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
304 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
221 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
265 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
350 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
189 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
114 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
366 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
20 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
51 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
396 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
2:36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
146 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
26 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
290 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
128 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
207 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
222 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
202 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
328 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
322 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
331 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
266 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
305 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
361 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
28 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
398 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:39.55 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
138 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
256 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
103 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
231 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
22 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
344 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
367 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
383 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
246 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
282 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
2:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
346 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
327 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
227 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
190 |
|
Kasper O. Jensen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
2:26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
129 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
58 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
343 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
301 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
253 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
287 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
168 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
187 |
|
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
111 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
34 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
354 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
5:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
297 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
5:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
107 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
5:36.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
320 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
5:36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
5:38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
219 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
328 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
295 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
137 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
5:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
79 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
77 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
202 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
335 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
5:44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
203 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
365 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:46.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
121 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
280 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
299 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
254 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
399 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
198 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
278 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:49.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
152 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
5:51.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
294 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:51.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
115 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
269 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
5:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
375 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
5:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
226 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
163 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:52.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
385 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
5:52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
72 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
5:53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
100 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
359 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
363 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
12 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
154 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
5:56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
57 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
261 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
6:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
56 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
6:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
194 |
|
Mathilde Dithmar |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
6:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:55.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:59.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
252 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
317 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
5:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
286 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:05.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
360 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
324 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
310 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
5:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
306 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
197 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
340 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
5:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
391 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
5:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
271 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
5:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
234 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
44 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
5:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
58 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
162 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
275 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
5:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
212 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
150 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
5:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
35 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
369 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:23.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
400 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
5:24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
345 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
5:25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
50 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
201 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
99 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
15 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
5:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
318 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
5:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
8 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
368 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
210 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
190 |
|
Kasper O. Jensen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
5:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
189 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
5:34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
186 |
|
William Foged |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
5:34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
188 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
5:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
389 |
|
Oscar Persson |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
5:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
350 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
5:36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
393 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
5:38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
27 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
5:39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
229 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
220 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
366 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
364 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:48.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
311 |
|
Maciej Dworzanski |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
5:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4X100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
406 |
|
Sigma Piger 1 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
4:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Hovedstadens Piger |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
407 |
|
Sigma Piger 2 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
4:43.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
RSK Damer |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
92 |
|
LSK I |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
120 |
|
HVSK piger |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
4:50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
214 |
|
GSC Piger |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
404 |
|
A6 Piger |
2008 |
A6 |
DEN |
4:54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
412 |
|
GTI Dolphins |
2009 |
Startfællesskabet GTI |
DEN |
4:54.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
336 |
|
Thisted Piger |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
4:55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
308 |
|
KVIK Piger |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
4:55.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
410 |
|
VG17 Piger |
2008 |
VG 17 |
DEN |
4:56.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
409 |
|
Aarhus Swim Piger |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
4:56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
70 |
|
Næstved piger |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
236 |
|
Gentofte Piger 1 |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
330 |
|
Søllerød Sharks |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
145 |
|
Horsens Piger |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
5:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
94 |
|
LSK II |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
374 |
|
Vejle piger 1 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:01.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
173 |
|
Herlev Girls |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
105 |
|
Åges Yndlingssvømmere |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
288 |
|
Aalborg Piger 1 |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
263 |
|
Esbjerg Vikings |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
|
Fuld Ild |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
5:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4X100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
215 |
|
GSC Drenge |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
172 |
|
Herlev Boys |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
235 |
|
Gentofte Drenge 1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
347 |
|
Vallensbæks Power Boys |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
276 |
|
AGF Drenge |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
4:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
184 |
|
Helsingørs fasaner 1 |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
4:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
405 |
|
A6 drenge |
2007 |
A6 |
DEN |
4:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
237 |
|
Gentofte Drenge 2 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
289 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
413 |
|
GTI Dolphins |
2007 |
Startfællesskabet GTI |
DEN |
4:28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
372 |
|
Vejle drenge 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
135 |
|
Hovedstadens Drenge |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
309 |
|
KVIK Drenge |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
4:33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
264 |
|
Esbjerg Vikings |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
106 |
|
Åges Yndlingssvømmere |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
408 |
|
Sigma Drenge 1 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
4:36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
192 |
|
HSK Boys |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
4:37.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
93 |
|
LSK I |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
243 |
|
PowerPuff Pigerne |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
4:48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
55 |
|
RSK Herrer |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
373 |
|
Vejle drenge 2 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:52.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
356 |
|
MK31 drenge |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
319 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
2:33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
297 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
320 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
354 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
294 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
225 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:42.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
295 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
256 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
77 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:49.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
399 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
359 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:52.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
357 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:52.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
244 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:53.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
139 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
195 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
2:56.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
259 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
3:01.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
208 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
233 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
204 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:18.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
253 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
360 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
275 |
|
Peter Suder Lassen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
324 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
150 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
230 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
44 |
|
Jonathan Nyegaard |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
140 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
400 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
329 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
277 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
155 |
|
Oliver Deren |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
368 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
318 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
2:42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
402 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
2:48.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
181 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
338 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
397 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
370 |
|
Isabel Qvist Jensen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
323 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
365 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
124 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
71 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
154 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
334 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
56 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
7 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:16.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
342 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
224 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
78 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
31 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
142 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
12 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
325 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
380 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
223 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
82 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
87 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:21.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
271 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:03.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
162 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
216 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
315 |
|
Noa Riis |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:05.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
178 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
285 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
197 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
210 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
395 |
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
314 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
188 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
371 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
341 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
8 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
304 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
366 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
20 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
109 |
|
David Stoklund |
2008 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
42 |
|
Tobias Møller-Munkøe |
2008 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
205 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
51 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
189 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
265 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
396 |
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
Swim Team Odense |
DEN |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
333 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
151 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
255 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
52 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
146 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
26 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Emilie Hemmeløff |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
290 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
25 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
37 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
207 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
222 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
177 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
67 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
202 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
331 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
240 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
266 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
361 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
47 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
322 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
398 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
299 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
72 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
80 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
392 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
252 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:01.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
211 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
43 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
233 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
232 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
231 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
206 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:04.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
367 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:04.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
383 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:04.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
344 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
246 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
339 |
|
Marius Hedvang Segato |
2007 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
132 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
384 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
18 |
|
Frederik Rantzau Vejvad |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
391 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
343 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:07.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
327 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
241 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
282 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
346 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
301 |
|
Herman Plehn Prehn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
287 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
227 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
238 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
1:11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
123 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:18.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
390 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
326 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
97 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
149 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
381 |
|
Lærke Jakobsen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
375 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Aila H. Sørensen |
2009 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
83 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
41 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
DEN |
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
163 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
194 |
|
Mathilde Dithmar |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
136 |
|
Frida Bækskov Tomzak |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:27.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
278 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
169 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
23 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
154 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
57 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
21 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
12 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
126 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
144 |
|
Andrea Grøndal |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
260 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
118 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
95 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
167 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
221 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
340 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
189 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
218 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
393 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
210 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
341 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
143 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
267 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
303 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
157 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
251 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
186 |
|
William Foged |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
102 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
61 |
|
Gilbert Eskildsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
349 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
228 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:23.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
27 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
79 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
128 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:17.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
297 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
203 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
354 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
254 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
161 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
116 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
198 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
249 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
202 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
335 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
179 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
379 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
45 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
378 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
388 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
295 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
66 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
270 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
148 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
88 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
74 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
209 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
268 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
62 |
|
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
1:10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
165 |
|
Oscar David Morthorst |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
250 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
310 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
108 |
|
Magnus Sigmann Dreyer |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
1:11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
10 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:11.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
317 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
345 |
|
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
293 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
306 |
|
Otto Cairo |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
273 |
|
Malthe Glent-Thule |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
103 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
234 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
245 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:14.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
212 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
411 |
|
Frederik William Holm |
2007 |
GTI - Ishøj |
DEN |
1:15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
274 |
|
Sebastian Rasmussen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
206 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
15 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
298 |
|
Thorkild Bjørn |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
286 |
|
Storm Jensen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
129 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
360 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
98 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
127 |
|
Felix Holkenfeldt Be Berg |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
133 |
|
Linus Klarskov Vidovic |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
147 |
|
Frederik N Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
400 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
101 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
130 |
|
Asbjørn Zeller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
187 |
|
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:18.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
58 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
403 |
|
Sebastian Porsborg |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
180 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
110 |
|
Benjamin Kofoed Thestrup |
2007 |
GTI - Ishøj |
DEN |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
281 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
156 |
|
Joachim Nyvang Thorngreen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
168 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
319 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
4:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
117 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
4:52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
323 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:53.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:55.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
219 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:56.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:57.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
73 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:57.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
123 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
332 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
4:59.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:59.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
68 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:59.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
376 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
4:59.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
328 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
77 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
36 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
121 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
115 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
124 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:04.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
131 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:07.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
337 |
|
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
5:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
365 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
53 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
5:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
279 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
5:11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
326 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
325 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
363 |
|
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
5:14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
199 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
5:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
226 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
56 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
119 |
|
Ella Strange |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
5:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
160 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
5:26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
261 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
5:31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Sissu Petersen |
2007 |
Nuuk Svømmeklub |
DEN |
4:22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
193 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
HGF Svømning |
DEN |
4:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
317 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
4:27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
85 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
4:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
371 |
|
Jesper Ulleseit |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
315 |
|
Noa Riis |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
314 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
324 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
196 |
|
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
GTI - Greve |
DEN |
4:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
344 |
|
Mathias Johansen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:38.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
166 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
33 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
313 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:42.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
246 |
|
Loui Krag |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
4:42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
277 |
|
William Bundgaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
150 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
4:43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
285 |
|
Sigurd S. Kristensen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
129 |
|
Ib Fang Wang |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:43.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
76 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
102 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
140 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
4:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
114 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
4:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
191 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
4:50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
99 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:51.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
366 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
49 |
|
Gustav Nørregaard Jensen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:52.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
350 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:52.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
265 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
4:53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
387 |
|
Jacob Varming |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
4:54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
90 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:02.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4X100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
406 |
|
Sigma Piger 1 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
4:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Hovedstadens Piger |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
RSK Damer |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
407 |
|
Sigma Piger 2 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
4:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
HVSK piger |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
4:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Næstved piger |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
4:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
412 |
|
GTI Dolphins |
2009 |
Startfællesskabet GTI |
DEN |
4:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
214 |
|
GSC Piger |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
374 |
|
Vejle piger 1 |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
LSK I |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:25.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
409 |
|
Aarhus Swim Piger |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
4:26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
336 |
|
Thisted Piger |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
4:27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
410 |
|
VG17 Piger |
2008 |
VG 17 |
DEN |
4:27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
185 |
|
Helsingørs fasaner |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
4:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
330 |
|
Søllerød Sharks |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
105 |
|
Åges Yndlingssvømmere |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
173 |
|
Herlev Girls |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
404 |
|
A6 Piger |
2008 |
A6 |
DEN |
4:31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
236 |
|
Gentofte Piger 1 |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
145 |
|
Horsens Piger |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
4:33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
94 |
|
LSK II |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
288 |
|
Aalborg Piger 1 |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
263 |
|
Esbjerg Vikings |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
|
Fuld Ild |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
4:45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4X100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
215 |
|
GSC Drenge |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
235 |
|
Gentofte Drenge 1 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:50.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
184 |
|
Helsingørs fasaner 1 |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:52.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
289 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:55.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
Herlev Boys |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
276 |
|
AGF Drenge |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
405 |
|
A6 drenge |
2007 |
A6 |
DEN |
3:58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Åges Yndlingssvømmere |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
413 |
|
GTI Dolphins |
2007 |
Startfællesskabet GTI |
DEN |
4:00.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
347 |
|
Vallensbæks Power Boys |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:00.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
372 |
|
Vejle drenge 1 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
243 |
|
PowerPuff Pigerne |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
4:04.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
309 |
|
KVIK Drenge |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
4:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
408 |
|
Sigma Drenge 1 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
4:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
LSK I |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
135 |
|
Hovedstadens Drenge |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
237 |
|
Gentofte Drenge 2 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:07.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
192 |
|
HSK Boys |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
4:14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
264 |
|
Esbjerg Vikings |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
4:15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
55 |
|
RSK Herrer |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
356 |
|
MK31 drenge |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:16.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
373 |
|
Vejle drenge 2 |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-06-2022 18:52.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|