Ohjelma DM Årgang Langbane 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Helsingør Svømme |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
28. jun 2022 to 1. jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
128 |
|
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
296 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
81 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:55.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
254 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
2:55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
148 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
335 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
203 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
382 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:56.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
198 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
379 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:58.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
307 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
270 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
48 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
3:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
269 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
3:01.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
72 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
295 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
299 |
|
Adia Brekling |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
3:02.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
116 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
3:02.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
152 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
359 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
322 |
|
Josefine Nyegaard |
2008 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-06-2022 08:05.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|