Ohjelma Arena Lyngby Open 2023 - Lyngby Svømmehal (Stadion)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag indl
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Lyngby Open 2023 Stadion
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Stadion |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
20. jan 2023 to 22. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sports Terapeuten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
196 |
|
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
315 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
316 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Lina Nielsen |
2005 |
Team West SWE |
SWE |
2:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
193 |
|
Josefine Meyer Zebitz |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
310 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Eva Margrét Falsdóttir |
2005 |
Íþróttabandalag Reykjanesbæjar |
ISL |
2:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
195 |
|
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
362 |
|
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
178 |
|
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Johanna Edgren |
2004 |
Team West SWE |
SWE |
2:24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
46 |
|
Valeriia Khatsarevych |
2006 |
Team West SWE |
SWE |
2:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
164 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
254 |
|
Sofie Ravn Herche |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
89 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
309 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:27.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
91 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
167 |
|
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
307 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
133 |
|
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
61 |
|
Stella Warborn |
2003 |
Team West SWE |
SWE |
2:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
74 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
175 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
95 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
41 |
|
Olivia Staafgård |
2007 |
Team West SWE |
SWE |
2:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
281 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1 |
|
Sunneva Bergmann Ásbjörnsdóttir |
2007 |
Íþróttabandalag Reykjanesbæjar |
ISL |
2:31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
190 |
|
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
122 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
33 |
|
Amanda Cederqvist |
2005 |
Team West SWE |
SWE |
2:32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
90 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
317 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
208 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
143 |
|
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
68 |
|
Sofie Lund Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
85 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
271 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:35.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
318 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
327 |
|
Maja Blomliden |
2004 |
SK Triton |
SWE |
2:35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
197 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
128 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
199 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
280 |
|
Emma Hansen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
172 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
202 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
286 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
185 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
273 |
|
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
349 |
|
Alma Olivarius |
2005 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
242 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
116 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
284 |
|
Anna Nørskov |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
132 |
|
Sofie Bak |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
161 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
112 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
295 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
207 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
117 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
12 |
|
Athena Líf Þrastardóttir |
2007 |
Íþróttabandalag Reykjanesbæjar |
DEN |
2:40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
213 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
137 |
|
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
223 |
|
Isabella Ludvigsen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
360 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
285 |
|
Helene Heegaard |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
356 |
|
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
84 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
206 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
151 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
343 |
|
Julia Vincentz |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:42.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
205 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:42.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
302 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
274 |
|
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
269 |
|
Laura Jørgensen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
144 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Ástrós Lovísa Hauksdóttir |
2008 |
Íþróttabandalag Reykjanesbæjar |
ISL |
2:44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
287 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
272 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:45.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
298 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:45.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
299 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:45.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
233 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
136 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
303 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
357 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:49.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
114 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:49.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
217 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
115 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
296 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
218 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
336 |
|
Maja Kiceec |
2006 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
2:56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
171 |
|
Oline Ludvigsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:57.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
125 |
|
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
3:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
11 |
|
Gabija Marija Savickaité |
2008 |
Íþróttabandalag Reykjanesbæjar |
DEN |
3:04.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
328 |
|
Felicia Winberg |
2007 |
SK Triton |
SWE |
3:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-01-2023 19:49.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|