Program for Farum Cup 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Farum Svømmehal |
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. jun 2022 to 5. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
FarumCu |
2:06.55 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub (DE |
Farum (DEN) |
03-06-2022 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
413 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:04.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
462 |
|
Tobias Moen Olsen |
2002 |
Stavanger SK |
NOR |
2:06.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
414 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
285 |
|
William Bendix Schmidt |
2005 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
403 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
203 |
|
Lucas Burmester |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
325 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
68 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
304 |
|
Noah Bred |
2003 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
288 |
|
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
133 |
|
Mads Lind |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
417 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
320 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:18.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
302 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
363 |
|
Lars Reber Knudsen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
111 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
167 |
|
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
350 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
11 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-06-2022 16:49.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|