Program för Farum Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Farum Svømmehal |
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. jun 2022 to 5. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
100m Brystsvømning Herrer - Gr. 3+4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
FarumCu |
1:03.78 |
|
Philip Greve |
1998 |
Farum Svømmeklub (DEN |
Farum (DEN) |
05-05-2018 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
352 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
344 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
329 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
333 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
335 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
229 |
|
Nikolaj Assentoft Brandt |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
327 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
257 |
|
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
52 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
349 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:23.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
256 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
114 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
390 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
269 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
336 |
|
Anton Kasten |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
140 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
36 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
265 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
80 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
266 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
228 |
|
Victor Kühl |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
319 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
164 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
84 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
391 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
247 |
|
Elias Hansen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:45.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
165 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
91 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
145 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
268 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-06-2022 16:50.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|