Program for Farum Cup 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Farum Svømmehal |
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. jun 2022 to 5. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
100m Frisvømning Herrer - Gr. 3+4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
FarumCu |
50.30 |
|
Frederik Siem Pedersen |
1991 |
Farum Svømmeklub (DEN |
Farum (DEN) |
06-05-2017 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
342 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
325 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
56.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
328 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
352 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
57.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
322 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
331 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
332 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
309 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:00.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
343 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
52 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
350 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
311 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
140 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:02.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
483 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:02.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
159 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:03.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
329 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
53 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
321 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
258 |
|
Tristan Nygaard |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
38 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:05.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
345 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
264 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
87 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
267 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
227 |
|
William Foged |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:05.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
346 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
86 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
164 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:06.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
39 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
387 |
|
Parham Ahmadi Moghaddam |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
391 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
271 |
|
Dominic Torkamani |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
11 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
336 |
|
Anton Kasten |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
270 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
234 |
|
Arn Byrge Hovmand |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
256 |
|
Anders Koch Jensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
454 |
|
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
269 |
|
Johan Damkjær Bartels |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
390 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
236 |
|
Loui Arnholtz |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
266 |
|
Tobias Gorm |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
272 |
|
Albert Benian |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
9 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
80 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
228 |
|
Victor Kühl |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
79 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
265 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
91 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
319 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
268 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
59 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
92 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
134 |
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
93 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
453 |
|
Noah Nygaard |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
143 |
|
Sigurd Haakansson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
165 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
84 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
247 |
|
Elias Hansen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
239 |
|
Tobias Kristensen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
412 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
284 |
|
Jens Ole H. Frederiksen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
108 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:27.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
97 |
|
Ludvig Kragh |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
101 |
|
Jakob Bay |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
253 |
|
Victor Liberkind Christensen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
1:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
104 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:46.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
102 |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
110 |
|
Jonas Xiaoyan Liu |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
98 |
|
Frederik Hald |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
103 |
|
Alexander Ross |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-06-2022 16:50.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|