Program for Swedish Swim Games 2022 - Grand Prix 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Sunday - Prel - Warmup 7:30-8:45 - Start 9:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Swedish Swim Games 2022 - Grand Prix 1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Vilundabadet |
Organizer: |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 23, 2022 to Sep 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
MR |
1:44.99 |
|
Gard Kvale |
1984 |
Bergens Svømme Club (N |
Vilundabadet |
2009-11-08 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Age |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
256 |
|
Isak Eliasson |
26 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Jon Jøntvedt |
19 |
Bryne Symjeklubb |
NOR |
1:47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
284 |
|
Erik Brandt |
23 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
191 |
|
Olle Sköld |
23 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Davin Lindholm |
18 |
Team Finland |
FIN |
1:48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
259 |
|
Rasmus Hanson |
19 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
175 |
|
Martin Falk |
23 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
204 |
|
Tim Rogersson |
17 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
178 |
|
Lucas Humling |
17 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
264 |
|
Adam Karlsson |
22 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
32 |
|
Jesper Lietzén |
20 |
Team Finland |
FIN |
1:51.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
180 |
|
William Barkehed |
19 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:52.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
188 |
|
Morris Martin |
18 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Kalle Pesälä |
16 |
Team Finland |
FIN |
1:53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Aleksander Krystynski |
18 |
SMS Krakow |
POL |
1:53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
407 |
|
Linus Areblad |
18 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
442 |
|
Viktor Svärd |
17 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
55 |
|
Ajjuub Ezzat |
17 |
Team Finland |
FIN |
1:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
292 |
|
Anton Witzell |
18 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
18 |
|
Jakub Goscinski |
17 |
SMS Krakow |
POL |
1:54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
135 |
|
Nils Malmberg |
18 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:54.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
477 |
|
Oskar Gustafson |
20 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
46 |
|
Boris Minkovski |
16 |
Team Finland |
FIN |
1:54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
379 |
|
Mikael Söderberg |
19 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:55.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
172 |
|
Henrik Lidström |
19 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:55.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
482 |
|
Erik Falk |
19 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
271 |
|
Jonas Malmring |
21 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
182 |
|
Markus Stahre |
18 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1 |
|
Nooa Matela |
17 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:56.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
316 |
|
August Eriksson |
18 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:56.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
160 |
|
Felix Wrakén |
19 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:56.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
410 |
|
Rasmus Skyving |
19 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
491 |
|
Pijus Guvenius |
19 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:57.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
146 |
|
Erik Mulikov |
17 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
250 |
|
Jacob Hellman |
16 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:57.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
448 |
|
Kalle Voigt |
21 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
186 |
|
Dennis Partanen |
19 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
513 |
|
Alexander Arnö |
17 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
369 |
|
Magnus Lindström |
18 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
412 |
|
Jonatan Eriksson |
16 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:58.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
400 |
|
Christopher Lindholm |
20 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
378 |
|
Ludvig Glantz |
16 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
475 |
|
Leon Rössger |
16 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:58.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
66 |
|
Leevi Väyrynen |
15 |
Team Finland |
FIN |
1:58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
303 |
|
Mattias Kvist |
19 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:58.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
435 |
|
Alwin Edqvist |
16 |
Växjö Simsällskap |
SWE |
1:59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
132 |
|
Henry Israelsson |
16 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:59.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
197 |
|
Ferdinand Bang |
17 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:59.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
302 |
|
Theodor Fridh |
20 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
140 |
|
John Zetterqvist |
18 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:00.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
47 |
|
Ilmari Nieminen |
15 |
Team Finland |
FIN |
2:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
59 |
|
Tuukka Orre |
15 |
Team Finland |
FIN |
2:00.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
377 |
|
Tage Helin |
15 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
391 |
|
Movla Gerihanov |
20 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:01.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
506 |
|
Adrian Ekström |
18 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:01.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
145 |
|
Max Grubesic |
18 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:02.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
81 |
|
Simen Klausen Klungland |
17 |
Bryne Symjeklubb |
NOR |
2:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
104 |
|
Mario Orrego |
16 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
2:02.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
414 |
|
Erik Rizell |
14 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:03.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
251 |
|
William Norén |
16 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
2:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
94 |
|
Lowe Stenberg |
16 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
2:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
440 |
|
Melvin Bosson |
16 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
2:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
405 |
|
Filip Lindeberg |
15 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
315 |
|
Victor Borg |
17 |
SK Triton |
SWE |
2:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
381 |
|
Adam Wahlberg |
16 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:04.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
387 |
|
Mats Rehn |
20 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
321 |
|
Lukas Ekenhill |
16 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
2:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
45 |
|
Roope Liimatainen |
15 |
Team Finland |
FIN |
2:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
304 |
|
Sam Hamzehnejad |
16 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:04.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
301 |
|
Love Sigfelt |
17 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
350 |
|
Leo Güleryüz |
16 |
Täby Sim |
SWE |
2:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
349 |
|
William Lagerlöf |
15 |
Täby Sim |
SWE |
2:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
141 |
|
Carl Omberg |
17 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:05.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
268 |
|
Viktor Dahlberg |
17 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:05.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
124 |
|
Albert Vestergren Lindroth |
17 |
Göteborg Sim |
SWE |
2:06.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
446 |
|
Gustav Aglert |
18 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:07.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
382 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
17 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:07.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
351 |
|
Troy Sevonen |
14 |
Täby Sim |
SWE |
2:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
384 |
|
Benjamin Wirelius |
16 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
2:09.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
371 |
|
Leo Jönsson |
15 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:10.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
341 |
|
Arvid Thoresson |
17 |
Täby Sim |
SWE |
2:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
464 |
|
Tee Thern |
16 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:14.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
362 |
|
Hugo Zuhr |
15 |
Täby Sim |
SWE |
2:15.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
360 |
|
Johannes Lörinc |
15 |
Täby Sim |
SWE |
2:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
422 |
|
Erik Svensson |
15 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:16.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
134 |
|
Emil Alsered Fällman |
16 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
364 |
|
Erik Talipov |
15 |
Täby Sim |
SWE |
2:17.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
417 |
|
Anders Watanabe |
14 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:21.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-23 10:06:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|