Program for Holbæk Børne- og årgangscup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holbæk børne- og årgangscup
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Holbæk Sportsby |
Arrangør |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
7. maj 2022 to 7. maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
27 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
29.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Mikkel Sivebæk Nielsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Christian Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Oscar Løwe Markvardsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Loui Petersen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
60 |
|
Frederik Pedersen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Otto Galberg-Lund |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
107 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
David Sørensen |
2009 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
40.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
42 |
|
Simon Christiansen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
108 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
104 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
David Fjord Kristensen |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
88 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
86 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
DEN |
45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
89 |
|
Marcus Nørregaard Christoffersen |
2011 |
Albertslund IF |
DEN |
46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Albert Grøn-Henriksen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
34 |
|
Markus Klint Craven |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
52.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
94 |
|
Andreas Sønderup |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Marco Munk |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Valdemar Pirmo |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
91 |
|
Emil Lytje |
2013 |
Albertslund IF |
DEN |
1:01.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Noah Sukkot |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
76 |
|
Alvin Dahlgaard Stokholm |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
58 |
|
Emil Juel Kraft |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
71 |
|
Tjalfe Antilles |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-05-2022 09:25.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|