Startliste for NUSS-äldre/yngre 1-3/7 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
NUSS äldre och yngre 50 m
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Alidebergsbadet |
Arrangör: |
SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 jul 2022 till den 3 jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar
|
Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
4 |
|
Liam Casell |
2007 |
NÄSSJÖ |
2:53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
5 |
|
Simon Olofsson |
2007 |
TROLLHÄTTA |
3:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Final 14 år, 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
1 |
|
Melvin Lutgård |
2008 |
JÖNKÖPING |
2:50.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
2 |
|
Vincent Rosholm |
2008 |
SK 1970 |
2:43.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
3 |
|
Max Nordanberg |
2008 |
VÄSTERÅS |
2:39.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
4 |
|
Emil Överstam |
2008 |
VÄSTERÅS |
2:29.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
5 |
|
Sam Bengtsson Nimander |
2008 |
SK TRITON |
2:38.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Theo Ekblad |
2008 |
JÖNKÖPING |
2:43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
7 |
|
Anton Ekstrand |
2008 |
SK LAXEN |
2:45.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
8 |
|
Artiom Monchin |
2008 |
KARLSTAD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Final 15-16 år, 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
1 |
|
Isac Dolck |
2007 |
SK LAXEN |
2:34.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Rasmus Strömstedt |
2007 |
SK LAXEN |
2:30.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
3 |
|
Hugo Danielsson |
2007 |
LASS |
2:22.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Lowe Stenberg |
2006 |
ELFSBORG |
2:15.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
5 |
|
Theo Nordholm |
2006 |
JÖNKÖPING |
2:15.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Olle Lutgård |
2007 |
JÖNKÖPING |
2:24.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
7 |
|
Gustav Jacobsson |
2007 |
SK LAXEN |
2:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
8 |
|
Teodor Röme |
2006 |
JÖNKÖPING |
2:50.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Final 17 och äldre, 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Eric Aidyn |
2005 |
FINSPÅNG |
2:36.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
3 |
|
Anton Hägg |
2004 |
TROLLHÄTTA |
2:27.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
4 |
|
Melvin Norlén |
2005 |
VÄSTERÅS |
2:15.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
5 |
|
Lukas Krohn-Dale |
2005 |
Bergens SC |
2:15.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
378 |
6 |
|
Eirik Nornes Nesse |
2004 |
Bergen Ves |
2:31.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-03 12:15:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|