Startliste for Bakken Kids Cup 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag Morgen
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer
|
A Finale - gruppe 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
|
Ellen Marie Gammelgaard Sandga |
2014 |
LYNGBY |
1:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
4 |
|
Frederikke Malmkjær |
2014 |
LYNGBY |
1:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
B Finale - gruppe 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
1 |
|
Laura Reuter |
2013 |
LYNGBY |
1:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
LYNGBY |
1:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
LYNGBY |
1:04.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Sofie Christiansen |
2013 |
A6-SLANGE |
1:05.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
5 |
|
Magda Emilie Holte Hansen |
2013 |
LYNGBY |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
6 |
|
Andrea Lebahn |
2013 |
LYNGBY |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
A Finale - gruppe 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
1 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
LYNGBY |
1:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Karla Laursen |
2012 |
TRITON B |
59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
3 |
|
Tilde Elisabeth Hansen |
2012 |
LYNGBY |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
4 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
TRITON B |
57.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
5 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
LYNGBY |
1:00.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
6 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
LYNGBY |
1:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
B Finale - gruppe 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
1 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
LYNGBY |
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
LYNGBY |
45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
|
Ella Janniche |
2011 |
TRITON B |
45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
4 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
ALLERØD |
45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6-SLANGE |
46.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
6 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
STT |
47.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
A Finale - gruppe 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
ALLERØD |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
LYNGBY |
44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
|
Ida Langseth |
2010 |
ALLERØD |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
LYNGBY |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
BIRKERØD |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
6 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
BIRKERØD |
45.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
A Finale - gruppe 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
BIRKERØD |
52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
A6-SLANGE |
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Freja Itenov |
2008 |
LYNGBY |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-06-2022 08:16.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|