Program för Vårsimiaden 2022, Staffanstorp
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vårsimiaden 2022 Staffanstorp
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bråhögsbadet |
Arrangör: |
Skånesim/SK Triton |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 maj 2022 till den 8 maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
25m Uv-kick Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
235 |
|
Alice Wikermark |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
479 |
|
Eric Ahlbertz |
2011 |
Simklubben Ran |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
629 |
|
Axel Ainalem |
2010 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
473 |
|
Sara Alhusami |
2010 |
Simklubben Ran |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
628 |
|
Gabriel Tairi |
2010 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
245 |
|
Lovisa von Ahlefeld |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
470 |
|
Leia Mujanovic |
2010 |
Simklubben Ran |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
631 |
|
Isabella Svensson |
2013 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
535 |
|
Filippa Alhbin |
2010 |
SK Triton |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
633 |
|
Valencia Pop |
2011 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
239 |
|
Elisa Phu |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
251 |
|
Vanesa Balaj |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
630 |
|
Isaac Abaho-Kock |
2012 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
241 |
|
Ernad Adrovic |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
519 |
|
Olivia Winberg |
2010 |
SK Triton |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
236 |
|
Andreeas Alexa |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
242 |
|
Julia Smalarz |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
247 |
|
Mirella Dragojevic Armandt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
613 |
|
Agnes Wiking |
2010 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
238 |
|
Christian Krüger |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
244 |
|
Konstantin Rogovoy |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
469 |
|
Isabelle Trajkovska |
2011 |
Simklubben Ran |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
237 |
|
Anna Katarina Brantestam |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
471 |
|
Nora-My Häger |
2011 |
Simklubben Ran |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
234 |
|
Alice Qvarfordt |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
474 |
|
Tindra Warnholtz |
2010 |
Simklubben Ran |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
508 |
|
Aurelia Nilsson |
2011 |
Sjöbo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
466 |
|
Alicia Johansson-Lindvist |
2010 |
Simklubben Ran |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
249 |
|
Rebecka Augustsson |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
243 |
|
Julie Ynner |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
507 |
|
Lykke Martinsson |
2011 |
Sjöbo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
632 |
|
Lill Bruhn |
2012 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
233 |
|
Aisa Cvrk |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
516 |
|
Felicia Almquist |
2010 |
SK Triton |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
248 |
|
Noel Redenby |
2010 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-05 16:16:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: SK Triton |
|
|
|
|