Ohjelma Vårsimiaden 2022, Södertälje
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Vårsimiaden 2022 Södertälje
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholm Simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 maj 2022 till den 8 maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
511 |
3 |
|
Meja Lindbäck |
2010 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
501 |
4 |
|
Fanny Lorentzi |
2010 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
760 |
5 |
|
Elly Fahlén |
2010 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
421 |
2 |
|
Arsema Yoseph |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
645 |
3 |
|
Elina Högberg |
2010 |
WISBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
664 |
4 |
|
KajaLii Karlsson Vonstad |
2010 |
WISBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
659 |
5 |
|
My Kummu |
2010 |
WISBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
653 |
6 |
|
Ebba Nordin |
2010 |
WISBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
660 |
7 |
|
Nora Hammarlund |
2010 |
WISBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
662 |
1 |
|
Signe Johansson |
2010 |
WISBY SS |
1:47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
503 |
2 |
|
Julia Steene |
2010 |
TUREBERG |
1:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
415 |
3 |
|
Nova Svensson |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
362 |
4 |
|
Evangelina Christidou |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
5 |
|
Sally Vegis |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
502 |
6 |
|
Janina Höjertz |
2010 |
TUREBERG |
1:33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
768 |
7 |
|
Joline Lund |
2010 |
ÖSMO SS |
1:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
654 |
8 |
|
Emilia Berglind |
2010 |
WISBY SS |
1:48.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Alma Leinder |
2010 |
SK NEPTUN |
1:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
2 |
|
Christina Crona |
2010 |
SK NEPTUN |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
SK NEPTUN |
1:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
642 |
4 |
|
Siri Rundqvist |
2010 |
WISBY SS |
1:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
5 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:21.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
358 |
6 |
|
Vera Landegren |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
7 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
SK NEPTUN |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
8 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
SK NEPTUN |
1:26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
1 |
|
Tova Björk |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
|
Sonja Walter |
2010 |
SK NEPTUN |
1:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
3 |
|
Elina Lindman |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
356 |
4 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
425 |
5 |
|
Ida Persson |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
6 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
SK NEPTUN |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
422 |
7 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
430 |
8 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Frisim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
1 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
SK NEPTUN |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
405 |
3 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
4 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:05.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
5 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
SK NEPTUN |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
640 |
6 |
|
Lovis Samuelsson |
2010 |
WISBY SS |
1:09.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
406 |
7 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
401 |
8 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-07 09:27:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|