2024-05-24   08:49:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Cetus GP 5 Pu

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Cetus GP 5
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Apr 10, 2022 to Apr 10, 2022
8 50m perhosuinti miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 7 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo FIN 25.30
2 6 Leo Mikkonen 2002 Cetus Espoo FIN 25.78
3 5 Otto Sormunen 2002 Cetus Espoo FIN 26.07
4 22 Matias Rasinmäki 2003 Cetus Espoo FIN 27.50
5 18 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo FIN 27.77
6 52 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo FIN 31.38
7 55 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo FIN 32.73
8 65 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo FIN 35.93
9 115 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN 36.56
10 28 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo FIN 37.14
11 88 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 37.92
12 75 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo FIN 39.62
13 57 Eemil Hujala 2007 Cetus Espoo FIN 40.12
14 112 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 40.60
15 73 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo FIN 41.11
16 104 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo FIN 41.96
17 114 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo FIN 43.20
18 139 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo FIN 43.72
19 152 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo FIN 44.61
20 105 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 47.64
21 102 Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo FIN 47.99
22 21 Ilmari Laitala 2003 Cetus Espoo FIN 48.37
23 108 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo FIN 48.64
24 91 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo FIN 48.85
25 79 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 50.95
26 95 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo FIN 51.70
27 89 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo FIN 55.52
28 68 Adolf Kaisla 2007 Cetus Espoo FIN 55.81
29 83 AHAN KOMALI 2009 Cetus Espoo FIN 56.45
30 142 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo FIN 59.37
31 135 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo FIN 1:02.65
32 165 Matias Silfver 2011 Cetus Espoo FIN
33 214 Iaroslav Druzhinin 2010 Cetus Espoo FIN LATE
34 127 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo FIN
35 120 Rasmus Pernaa 2009 Cetus Espoo FIN
36 227 Mark Rubanov 2012 Cetus Espoo FIN LATE
37 167 Theodor Karulin 2011 Cetus Espoo FIN
38 176 Leo Kiikka 2010 Cetus Espoo FIN
39 132 Rasmus Lönnqvist 2010 Cetus Espoo FIN
40 171 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo FIN
41 216 Kirill Kauppinen 2012 Cetus Espoo FIN LATE
42 149 Henrik Pihlaja 2009 Cetus Espoo FIN
43 175 Mark Borisov 2011 Cetus Espoo FIN
44 148 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo FIN
45 168 Emil Liikkanen 2012 Cetus Espoo FIN
46 143 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo FIN
47 194 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo FIN LATE
48 151 Rasmus Karm 2009 Cetus Espoo FIN
49 154 Niko Koskela 2011 Cetus Espoo FIN
50 100 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo FIN
51 186 Oskari Peltonen 2006 Cetus Espoo FIN LATE
52 140 Anton Lillandt 2011 Cetus Espoo FIN
53 163 Touko Sammaltupa 2011 Cetus Espoo FIN
54 128 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo FIN
2022-04-09 13:36:31 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner