Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
3. dan
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startna lista |
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 31, 100m Individual Medley Wo
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dekli |
1:05.33 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
3 |
|
Aneja Zamuda |
2009 |
PK Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
4 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
5 |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
PD Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 31, 100m Individual Medley Women |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
1 |
|
Nuša Arnuš |
2010 |
PK Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
2 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
ŠD Aqua Ljubljana |
1:41.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Varvara Kets |
2010 |
PK Olimpija |
1:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
PK Triglav Kranj |
1:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
5 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
PK Terme Ptuj |
1:34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Lara Kos |
2009 |
PK Triglav Kranj |
1:38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
7 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
PK Kamnik |
1:49.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 31, 100m Individual Medley Women |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
1 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
PK Neptun Celje |
1:29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
|
Taja Starc |
2009 |
PK Ribnica |
1:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
5 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
PK Neptun Celje |
1:26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
PK Triglav Kranj |
1:26.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
7 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
PK Ljubljana |
1:28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
8 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
PA Kurent Ptuj |
1:31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 31, 100m Individual Medley Women |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
1 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Zdravilišče Radenci |
1:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
PK Velenje |
1:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
3 |
|
Elina Bratina |
2009 |
PK Neptun Celje |
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
4 |
|
Katja Marolt |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
1:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
5 |
|
Zara Knez |
2010 |
PK Fužinar Ravne |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
6 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
PK Branik Maribor |
1:24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
7 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
PK Rudar Trbovlje |
1:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Meta Komelj |
2010 |
PK Triglav Kranj |
1:26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 31, 100m Individual Medley Women |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
1 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
PA Kurent Ptuj |
1:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2 |
|
Polona Tanko |
2010 |
PK Ribnica |
1:20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
3 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
PK Kamnik |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
4 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
5 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
PK Olimpija |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Naja Zorec |
2009 |
PK Branik Maribor |
1:19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
7 |
|
Pia Božič |
2010 |
PK Fužinar Ravne |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
8 |
|
Teja Zore |
2009 |
PK Rudar Trbovlje |
1:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 31, 100m Individual Medley Women |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
1 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
PK Rudar Trbovlje |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
2 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
PK Kamnik |
1:14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
3 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4 |
|
Mia Abutović |
2009 |
PK Ljubljana |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
6 |
|
Zoja Mele |
2009 |
PK Ljubljana |
1:14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Lara Naglič |
2009 |
PK Triglav Kranj |
1:15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
PK Ilirija Ljubljana |
1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 11:04:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|