Startliste for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dečk |
58.27 |
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/5/2016 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
192 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:07.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
298 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
1:09.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
105 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
252 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
129 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
241 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
76 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
197 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
229 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
217 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
195 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
232 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
185 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
65 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
27 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
199 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
308 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
162 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
107 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
158 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
143 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
180 |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
1:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
170 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:21.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
74 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
28 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
244 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
8 |
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
188 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
243 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
132 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
173 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
258 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
175 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
133 |
|
Nik Perc |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
49 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
176 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
202 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
16 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
137 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
115 |
|
Tristan Majcenovič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
32 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
56 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
120 |
|
Patrik Brumen |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
121 |
|
Filip Brumen |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
169 |
|
Nikolaj Pavlović |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
168 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
116 |
|
Anej Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 10:42:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|