Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dekli |
4:58.46 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/1/2007 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
246 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
5:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
5:53.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:54.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
6:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
102 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
6:19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
302 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
6:34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
230 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
234 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
233 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
251 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
245 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
231 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 10:42:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|