Below are all entry- and startlists shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dekli |
56.62 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
36 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
186 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
184 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
106 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
307 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:07.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
171 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
136 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
250 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
235 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
46 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
151 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
41 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
71 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
134 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
142 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
245 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
157 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
42 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
233 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:12.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
230 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
11 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
172 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
79 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
90 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
104 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
111 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
126 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
300 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
200 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
78 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
196 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
299 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
53 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
51 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
177 |
|
Rubi Štimec |
2010 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
44 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
249 |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
52 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
288 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
311 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:24.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
293 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
31 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
190 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
285 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
303 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
54 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
198 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
301 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
277 |
|
Iza Janžekovič |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
1:29.95 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
55 |
210 |
|
Zala Črepinko |
|
|
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
1:31.89 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
56 |
181 |
|
Iva Antolović |
|
|
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
|
1:33.21 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
201 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
286 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
304 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
34 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
33 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
305 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
128 |
|
Tara Božović |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 10:43:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|