Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dekli |
1:10.82 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
26 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
68 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
92 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:23.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
142 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
189 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
171 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
1:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
126 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
114 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
130 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
134 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
43 |
|
Ana Berčan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
13 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
111 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
11 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
187 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
288 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
31 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
160 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:37.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
203 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:38.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
78 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
292 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
45 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
44 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
54 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
161 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
299 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
97 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
261 |
|
Miša Savnik |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
301 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
33 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
304 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:53.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
303 |
|
Nuša Planinšec |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:55.65 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
96 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
305 |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:58.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
117 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:59.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
286 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
2:03.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
55 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:06.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
213 |
|
Katarina Strelec |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
2:06.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
34 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
294 |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
118 |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
181 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto club Biser Piran |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 10:43:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|