Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dekli |
2:02.55 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
26 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
307 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
260 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
2:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
242 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
47 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
69 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
88 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
2:38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
2:40.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
250 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
136 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
80 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
2:43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
230 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
300 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
196 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
2:51.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
11 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:52.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
134 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:54.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
101 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
2:55.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
311 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
3:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
161 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
249 |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
3:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
44 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:04.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
53 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
3:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
303 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
211 |
|
Aneja Zamuda |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
54 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
304 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
299 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
55 |
|
Špela Novak |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
39 |
305 |
|
Pija Pisar |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 10:42:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|