Program for Övikssimmet 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Paradiset |
Arrangör: |
Örnsköldsviks allmänna simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25m Bröstsim Mix 12 år o yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 och yngre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
27 |
|
Nils Häggström |
2012 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Elina Kristofersson |
2012 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Tryamon Lönnefors |
2014 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Thea Mårskog |
2012 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
85 |
|
Siri Nordström |
2013 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
Björna Idrottsförening |
|
|
|
|
|
10 |
Alice Persson |
2012 |
SWE |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
|
|
|
|
96 |
Moa Strandberg |
2012 |
SWE |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
Höga Kustens Simsällskap |
|
|
|
|
|
129 |
Gustav Svärdby |
2012 |
SWE |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
Björna Idrottsförening |
|
|
|
|
|
11 |
My Vestin |
2012 |
SWE |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
Höga Kustens Simsällskap |
|
|
|
|
|
136 |
Alice Winther |
2013 |
SWE |
|
11-12 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
104 |
|
Noor Alhuda Aureibi |
2010 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Eskil Bengtson |
2010 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Hjalmar Bengtson Kemppe |
2010 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Ida Burland |
2011 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Livia Edin |
2010 |
Höga Kustens Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Noah Henze |
2010 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Liv Holmgren |
2010 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Duco Huig |
2011 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
75 |
|
Cassandra Jensen |
2010 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
88 |
|
Meja Jonsson |
2011 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Nike Lindqvist |
2010 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
82 |
|
Milsi Lindström |
2010 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
33.53 |
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
Höga Kustens Simsällskap |
|
|
|
|
|
135 |
Sixten Malm |
2010 |
SWE |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
34.13 |
|
|
|
70 |
Tove Näslin |
2010 |
SWE |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
Björna Idrottsförening |
|
|
|
|
|
6 |
Sigrid Persson |
2011 |
SWE |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
Björna Idrottsförening |
|
29.42 |
|
|
|
3 |
Agnes Sahlén |
2010 |
SWE |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
Björna Idrottsförening |
|
|
|
|
|
9 |
Nova Seijsing |
2010 |
SWE |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
Härnösands Simsällskap |
|
25.71 |
|
|
|
25 |
Ally Sjödin |
2011 |
SWE |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
53 |
Vera Sjöstedt |
2010 |
SWE |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
Björna Idrottsförening |
|
28.13 |
|
|
|
4 |
Emmy Sondell |
2010 |
SWE |
|
21 |
|
|
|
|
|
|
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
26.26 |
|
|
|
107 |
Milla Stenlund |
2011 |
SWE |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
27.38 |
|
|
|
94 |
Oskar Söderlind |
2010 |
SWE |
|
23 |
|
|
|
|
|
|
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
55 |
Regina Wahlqvist |
2010 |
SWE |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
|
|
|
|
101 |
Alma Westerlund |
2010 |
SWE |
|
25 |
|
|
|
|
|
|
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
23.13 |
|
|
|
106 |
Hedvig Wälivaara |
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 22:10:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
|
|
|