Ohjelma Knattesimmet 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Frisim/VU P9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
23 |
|
Elias Salonen |
2013 |
Porin Uimaseura |
FIN |
52.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Eetu Vuohijoki |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:02.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
135 |
|
Benjamin Vahokoski |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
136 |
|
Lukas Salonius |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:22.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Frisim/VU F/T9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
134 |
|
Kia Iivarinen |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Maire Salo |
2013 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Ryggsim/SU P11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
190 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Akseli Tauluvuori |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
102 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Aku Kokkonen |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
47.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Niilo Rantala |
2012 |
Porin Uimaseura |
FIN |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
152 |
|
Anton Boman |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
177 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
33 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
132 |
|
Jack Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
82 |
|
Alvar Herckman |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
51.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
131 |
|
Finn Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Vilho Kylliäinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
54.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
73 |
|
Taito Huilla |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
56.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
39 |
|
Topi Mäkinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
137 |
|
Tomas Palframan |
2012 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:16.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
45 |
|
Reeti Ruohomäki |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
151 |
|
Benjamin von Weymarn |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
149 |
|
Aston Svahnström |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
138 |
|
Sebastian Vahokoski |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
142 |
|
Oliver Hansen |
2012 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Ryggsim/SU F/T11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
167 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Aino Rauta |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
175 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
188 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Paju Mäkihannu |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
43.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
110 |
|
Edith Syrjänen |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Josefine Nordman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
180 |
|
Kenzie Schnellenberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
187 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
46.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
185 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
10 |
|
Sofia Suojakari |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
67 |
|
Minea Mannersuo |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
48.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
37 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
48.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
103 |
|
Elli Kiviluoto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
48.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Iida-Sofia Keränen |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
49.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
115 |
|
Jade Lehmusto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
22 |
|
Frida Sämpi |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
53.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
19 |
|
Edla Maria Levola |
2012 |
Porin Uimaseura |
FIN |
54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
81 |
|
Eerika Lehtinen |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
58.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
44 |
|
Elsa Satola |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
206 |
|
Caley Atkinson |
2012 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Frisim/VU P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
181 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:05.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
169 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Eemeli Varonen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:13.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
35 |
|
Kasper Virta |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Jonatan Lönngren |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Viljami Rautiainen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:14.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
179 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
192 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
93 |
|
Taito Aaltonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
52 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
106 |
|
Alex Ailio |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
Niilo Lehtinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
53 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:20.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100 |
|
Verneri Mäkinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:20.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
195 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
196 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
61 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
116 |
|
Elmer Eepo Mikael Wirth |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:25.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
56 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:27.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
69 |
|
Toivo Huilla |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:28.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
9 |
|
Jose Bly |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:28.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
113 |
|
Juuso Hurme |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
15 |
|
Sisu Eino Antero Kuusisto |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
77 |
|
Verneri Hietala |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:31.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Arttu Kankaanpää |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:31.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
97 |
|
Aarne Lehtonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:32.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
6 |
|
Urho Suominen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:32.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
40 |
|
Aatu Satola |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
62 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
72 |
|
Sami Penttinen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:35.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
140 |
|
Nemo Westerlund |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
68 |
|
Eemeli Mustajärvi |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:39.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
145 |
|
Eli Rosén |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
74 |
|
Juho Köntti |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:43.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
65 |
|
Konsta Heinonen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:47.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
24 |
|
Felix Azzola |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:50.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
70 |
|
Mikael Rantaoja |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:01.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
154 |
|
Julius Granith |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
150 |
|
Alexander von Weymarn |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Frisim/VU F/T13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
178 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
184 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:05.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
186 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:05.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Kaisa Majasaari |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:08.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Noora Ekman |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:09.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
94 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Minea Moisio |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
96 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
32 |
|
Hilkka Salo |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
95 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
193 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
21 |
|
Oona Vaurio |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Alina Kärki |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
183 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
144 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
|
Melina Hautaniemi |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
191 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
98 |
|
Emmi Pekanheimo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
20 |
|
Henna Mäkelä |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
119 |
|
Sofia Huttunen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:16.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
130 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
173 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
12 |
|
Sara Hakonen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
194 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
109 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
14 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50 |
|
Emmi Oksanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
114 |
|
Sanni Tyrni |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:19.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
111 |
|
Elsa Engström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
38 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
172 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
128 |
|
Aada Kanervo |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
101 |
|
Aava Salmiosalo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
66 |
|
Elea Sarkki |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
99 |
|
Kiira Rantanen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:22.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
112 |
|
Daniela Eloranta |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
129 |
|
Olivia Vanne |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
54 |
|
Ekaterina Burnevskaya |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
189 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
170 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
182 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
168 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Inka Jäntti |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
13 |
|
Inka Tomula |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
17 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:25.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
11 |
|
Lilja-Maria Viljanen |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
118 |
|
Elli Sihvonen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:27.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
60 |
|
Minja Kautto |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
105 |
|
Janessa Pihlava |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:28.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
55 |
|
Hertta Myllymäki |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
174 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
143 |
|
Stella Lindbäck |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
25 |
|
Saara Sällilä |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:28.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
146 |
|
Freja Karlsson |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
43 |
|
Kaisla Savolainen |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
108 |
|
Eva Riquelme Mac Donald |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:33.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
36 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
78 |
|
Kerttu Repokorpi |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:36.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
8 |
|
Maija Haapala |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:36.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
71 |
|
Sani Kärkkäinen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:39.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
59 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
80 |
|
Isla Smeds |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:43.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
75 |
|
Olivia Nurmi |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:48.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
117 |
|
Aada Lehtinen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:49.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
141 |
|
Ida Artell |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
153 |
|
Rebecka Roos |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
148 |
|
Line Eliasson |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
147 |
|
Selinda Andersson |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Bröstsim/RU P9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
136 |
|
Lukas Salonius |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Bröstsim/RU F/T9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
46 |
|
Maire Salo |
2013 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Bröstsim/RU P11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
190 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
131 |
|
Finn Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:49.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
Jack Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:56.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Niilo Rantala |
2012 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:56.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
39 |
|
Topi Mäkinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:13.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Akseli Tauluvuori |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
45 |
|
Reeti Ruohomäki |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
42 |
|
Vilho Kylliäinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Taito Huilla |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
58 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
177 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
79 |
|
Aku Kokkonen |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
102 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
152 |
|
Anton Boman |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
82 |
|
Alvar Herckman |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Sebastian Vahokoski |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
149 |
|
Aston Svahnström |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Bröstsim/RU F/T11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
188 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Aino Rauta |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
167 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
187 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
110 |
|
Edith Syrjänen |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:53.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
104 |
|
Josefine Nordman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:55.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Jade Lehmusto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
37 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
103 |
|
Elli Kiviluoto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
180 |
|
Kenzie Schnellenberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:02.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
22 |
|
Frida Sämpi |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
64 |
|
Iida-Sofia Keränen |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
76 |
|
Paju Mäkihannu |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
44 |
|
Elsa Satola |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
81 |
|
Eerika Lehtinen |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
175 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
10 |
|
Sofia Suojakari |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Edla Maria Levola |
2012 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
67 |
|
Minea Mannersuo |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
206 |
|
Caley Atkinson |
2012 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Medley/SKU P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
176 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
181 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
197 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:02.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
35 |
|
Kasper Virta |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
3:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
3:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
169 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Eemeli Varonen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
3:14.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
192 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
139 |
|
Jonatan Lönngren |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
3:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
106 |
|
Alex Ailio |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:20.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
196 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:20.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
16 |
|
Viljami Rautiainen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:20.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
Niilo Lehtinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
97 |
|
Aarne Lehtonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:44.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
40 |
|
Aatu Satola |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
3:46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
53 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
3:47.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Jose Bly |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
15 |
|
Sisu Eino Antero Kuusisto |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
4:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
77 |
|
Verneri Hietala |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
93 |
|
Taito Aaltonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
113 |
|
Juuso Hurme |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
195 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
116 |
|
Elmer Eepo Mikael Wirth |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Arttu Kankaanpää |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
56 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100 |
|
Verneri Mäkinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
61 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Medley/SKU F/T13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
184 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:41.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
186 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Kaisa Majasaari |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:54.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
183 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Minea Moisio |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:59.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:59.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
96 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
3:02.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Noora Ekman |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
3:03.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
144 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
3:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
95 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Alina Kärki |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
193 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
18 |
|
Melina Hautaniemi |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
14 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
21 |
|
Oona Vaurio |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
38 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
3:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
182 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
119 |
|
Sofia Huttunen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:17.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
173 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
112 |
|
Daniela Eloranta |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50 |
|
Emmi Oksanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
3:22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
128 |
|
Aada Kanervo |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
3:22.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
189 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
17 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Inka Jäntti |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
32 |
|
Hilkka Salo |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
3:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
130 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
3:29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
13 |
|
Inka Tomula |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
172 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
99 |
|
Kiira Rantanen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:40.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
101 |
|
Aava Salmiosalo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:42.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
11 |
|
Lilja-Maria Viljanen |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
3:56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
36 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
4:15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
174 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
194 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
8 |
|
Maija Haapala |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
170 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
108 |
|
Eva Riquelme Mac Donald |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
12 |
|
Sara Hakonen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
114 |
|
Sanni Tyrni |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
66 |
|
Elea Sarkki |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
20 |
|
Henna Mäkelä |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
25 |
|
Saara Sällilä |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
60 |
|
Minja Kautto |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
55 |
|
Hertta Myllymäki |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
59 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
129 |
|
Olivia Vanne |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
94 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
43 |
|
Kaisla Savolainen |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
98 |
|
Emmi Pekanheimo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
54 |
|
Ekaterina Burnevskaya |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
118 |
|
Elli Sihvonen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
168 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
105 |
|
Janessa Pihlava |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
109 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
111 |
|
Elsa Engström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4X50m Frisim/VUV P11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
85 |
|
TaTU Tampere |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Rauman Uimaseura |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
3:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Ålands Simförening P11 |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4X50m Frisim/VUV F/T11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
200 |
|
Simklubben Neptun |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Tiput |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
PUS Tytöt |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:49.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Rauman Uimaseura |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
84 |
|
TaTU Tampere |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Fjärilsim/PU P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
181 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Kasper Virta |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
169 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Eemeli Varonen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
192 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Urho Suominen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
93 |
|
Taito Aaltonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
92 |
|
Niilo Lehtinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
179 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Aatu Satola |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
197 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
56 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
53 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
61 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Fjärilsim/PU F/T13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
184 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Kaisa Majasaari |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:18.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
186 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Minea Moisio |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:25.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Noora Ekman |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
95 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Alina Kärki |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Oona Vaurio |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
32 |
|
Hilkka Salo |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
193 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
191 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
94 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
18 |
|
Melina Hautaniemi |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
111 |
|
Elsa Engström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
130 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
112 |
|
Daniela Eloranta |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:41.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50 |
|
Emmi Oksanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:41.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Inka Jäntti |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
98 |
|
Emmi Pekanheimo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
38 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
144 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
20 |
|
Henna Mäkelä |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
11 |
|
Lilja-Maria Viljanen |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
178 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
189 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
12 |
|
Sara Hakonen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
13 |
|
Inka Tomula |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
182 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
55 |
|
Hertta Myllymäki |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
66 |
|
Elea Sarkki |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
109 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
60 |
|
Minja Kautto |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
43 |
|
Kaisla Savolainen |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
194 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
17 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
59 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
166 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Medley/SKU P11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
190 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
165 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Anton Boman |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Niilo Rantala |
2012 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
177 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
142 |
|
Oliver Hansen |
2012 |
Ålands Simförening |
FIN |
2:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
45 |
|
Reeti Ruohomäki |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
42 |
|
Vilho Kylliäinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
39 |
|
Topi Mäkinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Akseli Tauluvuori |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Medley/SKU F/T11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
167 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Aino Rauta |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
188 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
187 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
185 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
171 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
110 |
|
Edith Syrjänen |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
10 |
|
Sofia Suojakari |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
115 |
|
Jade Lehmusto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:44.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
76 |
|
Paju Mäkihannu |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
37 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
180 |
|
Kenzie Schnellenberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
103 |
|
Elli Kiviluoto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
19 |
|
Edla Maria Levola |
2012 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:57.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
104 |
|
Josefine Nordman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
44 |
|
Elsa Satola |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Ryggsim/SU P9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
23 |
|
Elias Salonen |
2013 |
Porin Uimaseura |
FIN |
57.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Benjamin Vahokoski |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
136 |
|
Lukas Salonius |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:09.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
133 |
|
Eetu Vuohijoki |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Ryggsim/SU F/T9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
134 |
|
Kia Iivarinen |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Maire Salo |
2013 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Ryggsim/SU P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
176 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
181 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
195 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
179 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Eemeli Varonen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Jonatan Lönngren |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:26.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
197 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
93 |
|
Taito Aaltonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100 |
|
Verneri Mäkinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:29.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
92 |
|
Niilo Lehtinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
35 |
|
Kasper Virta |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
106 |
|
Alex Ailio |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
116 |
|
Elmer Eepo Mikael Wirth |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:35.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
16 |
|
Viljami Rautiainen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
52 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
196 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:37.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
56 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:38.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
61 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:38.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
192 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Urho Suominen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:45.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
53 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:46.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
77 |
|
Verneri Hietala |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Arttu Kankaanpää |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
40 |
|
Aatu Satola |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
97 |
|
Aarne Lehtonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
15 |
|
Sisu Eino Antero Kuusisto |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
70 |
|
Mikael Rantaoja |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
65 |
|
Konsta Heinonen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:52.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
140 |
|
Nemo Westerlund |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
69 |
|
Toivo Huilla |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
24 |
|
Felix Azzola |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:58.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
72 |
|
Sami Penttinen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:59.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
9 |
|
Jose Bly |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
62 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
74 |
|
Juho Köntti |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
145 |
|
Eli Rosén |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
154 |
|
Julius Granith |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
113 |
|
Juuso Hurme |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
150 |
|
Alexander von Weymarn |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
68 |
|
Eemeli Mustajärvi |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Ryggsim/SU F/T13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
184 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Kaisa Majasaari |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
186 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
96 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
193 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
32 |
|
Hilkka Salo |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
Noora Ekman |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
183 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Alina Kärki |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
194 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
144 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
109 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50 |
|
Emmi Oksanen |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
94 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
130 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
168 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
21 |
|
Oona Vaurio |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
49 |
|
Minea Moisio |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:30.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
18 |
|
Melina Hautaniemi |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
182 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Inka Jäntti |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
114 |
|
Sanni Tyrni |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:32.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
189 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
98 |
|
Emmi Pekanheimo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
12 |
|
Sara Hakonen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
119 |
|
Sofia Huttunen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:33.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
173 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
13 |
|
Inka Tomula |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
174 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
112 |
|
Daniela Eloranta |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
111 |
|
Elsa Engström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
146 |
|
Freja Karlsson |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
99 |
|
Kiira Rantanen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:35.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
54 |
|
Ekaterina Burnevskaya |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
128 |
|
Aada Kanervo |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
172 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
55 |
|
Hertta Myllymäki |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:39.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
17 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
95 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
101 |
|
Aava Salmiosalo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
60 |
|
Minja Kautto |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:40.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
11 |
|
Lilja-Maria Viljanen |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
143 |
|
Stella Lindbäck |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
20 |
|
Henna Mäkelä |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
129 |
|
Olivia Vanne |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
170 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
118 |
|
Elli Sihvonen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
25 |
|
Saara Sällilä |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:47.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
108 |
|
Eva Riquelme Mac Donald |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:49.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
141 |
|
Ida Artell |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:53.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
105 |
|
Janessa Pihlava |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:00.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
59 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
36 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
75 |
|
Olivia Nurmi |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Maija Haapala |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
153 |
|
Rebecka Roos |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
43 |
|
Kaisla Savolainen |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
178 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
117 |
|
Aada Lehtinen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
66 |
|
Elea Sarkki |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
148 |
|
Line Eliasson |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
78 |
|
Kerttu Repokorpi |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
80 |
|
Isla Smeds |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
71 |
|
Sani Kärkkäinen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
147 |
|
Selinda Andersson |
2010 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Frisim/VU P11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
190 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:19.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
165 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
177 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Akseli Tauluvuori |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Finn Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
132 |
|
Jack Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Niilo Rantala |
2012 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
33 |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Aku Kokkonen |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:37.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
82 |
|
Alvar Herckman |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:40.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
42 |
|
Vilho Kylliäinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Taito Huilla |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:55.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
39 |
|
Topi Mäkinen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
45 |
|
Reeti Ruohomäki |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
142 |
|
Oliver Hansen |
2012 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
137 |
|
Tomas Palframan |
2012 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
151 |
|
Benjamin von Weymarn |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
138 |
|
Sebastian Vahokoski |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
152 |
|
Anton Boman |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
149 |
|
Aston Svahnström |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Frisim/VU F/T11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
167 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Aino Rauta |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
188 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Paju Mäkihannu |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:23.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
115 |
|
Jade Lehmusto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
37 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
Marianne Kleberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
103 |
|
Elli Kiviluoto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Sofia Suojakari |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:27.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
110 |
|
Edith Syrjänen |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
104 |
|
Josefine Nordman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
171 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:35.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
67 |
|
Minea Mannersuo |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:38.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
180 |
|
Kenzie Schnellenberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:45.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Iida-Sofia Keränen |
2011 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:47.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
81 |
|
Eerika Lehtinen |
2012 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:54.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
22 |
|
Frida Sämpi |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
44 |
|
Elsa Satola |
2012 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
187 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4X100m Frisim/VUV P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
198 |
|
Simklubben Neptun lag Hulken |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
4:35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Mamelukkikalat |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
199 |
|
Simklubben Neptun lag Superman |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
86 |
|
TaTU Tampere 1 |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
5:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Ryhävalaat |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
PUS Jätkät |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
5:45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
TaTU Tampere 2 |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
6:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
162 |
|
Ålands Simförening P13 lag 2 |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
TaTU Tampere 3 |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
161 |
|
Ålands Simförening P13 lag 1 |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:57:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ålands Idrottscenter |
Arrangör: |
Ålands Simförening |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 apr 2022 till den 10 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4X100m Frisim/VUV F/T13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
201 |
|
Simklubben Neptun lag Hulken |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
4:25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
123 |
|
Åbos Posankorna |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
89 |
|
TaTU Tampere 1 |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
4:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
PUS Tytöt 1 |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
4:53.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
202 |
|
Simklubben Neptun lag Turbo |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
4:54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
124 |
|
Åbos Potatis |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
PUS Tytöt 2 |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
5:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Hauskat kalat |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
205 |
|
Simklubben Neptun lag The Fantastic Four |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
90 |
|
TaTU Tampere 2 |
2009 |
TaTu Tampere |
FIN |
5:41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
PUS Tytöt 3 |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
5:44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
126 |
|
Merihevoset |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
203 |
|
Simklubben Neptun lag silverfiskarna |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
204 |
|
Simklubben Neptun lag Pirayorna |
|
Simklubben Neptun |
|
6:10.00 |
|
|
|
2010 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
127 |
|
Meritähdet |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
6:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
30 |
|
PUS Tytöt 4 |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
6:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
164 |
|
Ålands Simförening F13 lag 2 |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
163 |
|
Ålands Simförening F13 lag 1 |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
91 |
|
TaTU Tampere 3 |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-05 19:58:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
|
|
|
|