Program for 23. MM Dr. Fig 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
dečki |
55.80 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/19/2021 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
158 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Pavle Stojanov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjanin |
SRB |
1:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
322 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
376 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
RUS |
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
489 |
|
Vlado Andrić |
2009 |
PK Kantrida |
CRO |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
287 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
361 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
265 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
131 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
238 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
433 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
SLO |
1:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
232 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
351 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
318 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
344 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:18.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
314 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
97 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
492 |
|
Jakov Jurin |
2008 |
PK Kantrida |
CRO |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
108 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
10 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:19.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
352 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
360 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:20.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
19 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:20.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
130 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
237 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
143 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
323 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
291 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
498 |
|
Maro Maček |
2008 |
PK Kantrida |
CRO |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
86 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:24.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
137 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
493 |
|
Luka Zjačić |
2009 |
PK Kantrida |
CRO |
1:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
87 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
31 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
346 |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
132 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
461 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
83 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
459 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
347 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
46 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
456 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:59.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
174 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
82 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
37 |
|
Nejc Zupin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
89 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
17 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
297 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
293 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
247 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 08:51:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|