Program for GIH Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 mar 2022 till den 26 mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Sixten Ekström |
2011 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Lucas Berg |
2008 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
4 |
|
Tomas Tautkus |
2010 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
1 |
|
Elias Garheden |
2005 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
|
Jonas Granstedt |
2011 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
Arman Rana |
2012 |
SK NEPTUN |
53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Frank Rosén |
2009 |
SK NEPTUN |
56.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Theodor Eliopoulos Vellas |
2009 |
SPIF SF |
47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
|
Sixten Grape |
2009 |
SPIF SF |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
3 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
SK NEPTUN |
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Dante Sandström |
2010 |
SK NEPTUN |
44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Tom Linander |
2010 |
SK NEPTUN |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
SK NEPTUN |
49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
Noé Wikström |
2011 |
SK NEPTUN |
40.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
SK NEPTUN |
39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
3 |
|
Oliwer Tin Lundblad |
2007 |
SPIF SF |
38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
4 |
|
Alexander Yngman |
2005 |
SK NEPTUN |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
5 |
|
Arvid Lidjan |
2008 |
SPIF SF |
39.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
SK NEPTUN |
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Liam Lesko |
2006 |
SK NEPTUN |
38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
SK NEPTUN |
36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
SK NEPTUN |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
William Hammarén |
2008 |
SK NEPTUN |
36.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Vincent Forsberg |
2009 |
GUSTAVSBER |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
6 |
|
Alexander Biglert |
2007 |
SPIF SF |
38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
1 |
|
Martin Nyberg |
2006 |
SPIF SF |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
|
Erik Förborgen |
2008 |
TYRESÖ SS |
34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
3 |
|
Otto Sahlée |
2007 |
SPIF SF |
33.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
4 |
|
Jonatan Frisendahl |
2008 |
SPIF SF |
34.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
5 |
|
Arvid Elfwing |
2006 |
SPIF SF |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
6 |
|
Lukas Ekenhill |
2006 |
TYRESÖ SS |
35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
1 |
|
Daniel Rasool |
2007 |
SPIF SF |
32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Filip Hägglund |
2004 |
SÖDERTÖRN |
31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
3 |
|
Noa Sigfelt |
2003 |
SÖDERTÖRN |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
4 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
SPIF SF |
31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
5 |
|
Sam Asaad |
2006 |
SPIF SF |
32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
SPIF SF |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
1 |
|
Anton Kanth |
2004 |
TYRESÖ SS |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Alexander Olausson |
2004 |
SK NEPTUN |
28.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
3 |
|
Jacob Danielsson |
1998 |
SPIF SF |
23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Isak Ekman |
2004 |
SÖDERTÖRN |
28.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
5 |
|
Simon Brunn |
2004 |
TYRESÖ SS |
29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
6 |
|
Edvin Kallin |
2005 |
SK NEPTUN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-26 09:14:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|