Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Spektrum Odder Swim Cup 2022
|
|
|
|
|
Placering: |
Odder Svømmehal |
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
18. mar 2022 to 20. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer
|
Indledende heat 1 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Mia Aggerholm Jensen |
2010 |
ODDER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2 |
|
Signe Storm Pedersen |
2009 |
HEI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
|
Agnes Tinggaard |
2009 |
THISTED |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Melanie Sørensen |
2009 |
THISTED |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
ODDER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
ODDER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 2 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
ODDER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
2 |
|
Tejasvi Balaji |
2009 |
ODDER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
3 |
|
Sabiha Abdulkarim |
2011 |
ODDER |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
4 |
|
Lilian Abdulkarim |
2010 |
ODDER |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
ODDER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
6 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
ODDER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 3 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Esther Greve |
2013 |
ODDER |
47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Anna Gammelgård |
2010 |
ODDER |
46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Priva Hassan |
2009 |
ODDER |
44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
ODDER |
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Mathilde Pedersen |
2008 |
THISTED |
46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Vigga Marie Anker-Aaen |
2009 |
ODDER |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 4 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
1 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
IKAST |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
ODDER |
42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Ida Nyland Madsen |
2009 |
ODDER |
40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Laura Persson |
2009 |
IKAST |
41.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
5 |
|
Ditte Nissen |
2009 |
SKOVBAKKEN |
42.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
ODDER |
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 5 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
1 |
|
Matilde Egeris Sørensen |
2007 |
H.G.F. |
39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
2 |
|
Caroline Szeles Poulsen |
2010 |
SKOVBAKKEN |
38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
ODDER |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
4 |
|
Nanna Hulgaard |
2007 |
H.G.F. |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
5 |
|
Isabella Vestergaard |
2009 |
THISTED |
39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
ODDER |
40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 6 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Ida Larsen |
2010 |
ODDER |
37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
IHF |
36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
3 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
LYSENG |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
4 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
SKOVBAKKEN |
36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Johanne Vind Sejr |
2010 |
LYSENG |
37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
6 |
|
Ida Mørup |
2006 |
H.G.F. |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 7 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
IKAST |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Freja Gram |
2001 |
H.G.F. |
34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Katrine Klein Christensen |
2006 |
H.G.F. |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
4 |
|
Emilie Lange |
2008 |
ODDER |
34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Anna Kjær Nielsen |
2008 |
ODDER |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
ODDER |
35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 8 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Sofie Bæk |
2007 |
IKAST |
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
GRINDSTED |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
|
Karoline Starup |
2008 |
H.G.F. |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
ODDER |
33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
5 |
|
Maria Sprenger |
2005 |
ODSHERRED |
33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
6 |
|
Katja Birk Hansen |
2009 |
IKAST |
34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 9 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
1 |
|
Alma Nielsen |
2005 |
AARS |
33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
|
Christina Markussen |
2005 |
AARS |
32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
ODDER |
32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
4 |
|
Viola Bregenov |
2007 |
IHF |
32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
5 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
ODDER |
32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
6 |
|
Lea Wallén |
2005 |
ÅRHUS 1900 |
33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 10 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Freja Kvist |
2006 |
HEI |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
|
Ellen Højsgaard Jensen |
2007 |
ODDER |
32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
IHF |
32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
THISTED |
32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
ODDER |
32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Katrine Mølbak |
2009 |
IKAST |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 11 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
1 |
|
Emma Ploug Rasmussen |
2005 |
S 68 |
30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
BSK08 |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
SKOVBAKKEN |
28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Caden Halle |
2005 |
ODDER |
28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
ODDER |
30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Rosa Crone |
2008 |
LYSENG |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 12 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
1 |
|
Maja Bech Færløv Andersen |
2005 |
SMUT |
30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
2 |
|
Asta Højberg |
2005 |
BIRKERØD |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
3 |
|
Matilde Thirup |
2005 |
S 68 |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
GRINDSTED |
28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
5 |
|
Mia Jørgensen |
2006 |
SKOVBAKKEN |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
6 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
GRINDSTED |
31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Indledende heat 13 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
1 |
|
Eline Sophia Bunch |
2007 |
IKAST |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Sarah Lyse Søe |
2007 |
ODDER |
29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Nicoline Kristiansen |
2002 |
ODDER |
27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
4 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
SKOVBAKKEN |
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Nanna Vestergård Johansen |
2006 |
ODDER |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
6 |
|
Kristine Vestergaard |
2005 |
BSK08 |
31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-03-2022 15:52.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Odder Svømmeklub |
|
|
|
|