Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Odder Svømmehal |
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
18. mar 2022 to 20. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
163 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:01.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
148 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:01.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
196 |
|
Matilde Thirup |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:04.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
202 |
|
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:05.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50 |
|
Sarah Lyse Søe |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
Caden Halle |
2005 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
192 |
|
Emma Ploug Rasmussen |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
203 |
|
Asta Højberg |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
166 |
|
Mia Jørgensen |
2006 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
193 |
|
Maja Bech Færløv Andersen |
2005 |
Svømmeklubben Smut |
DEN |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
71 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
110 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
DEN |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
133 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
122 |
|
Maia Bødtker |
2005 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
1:10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
77 |
|
Katrine Mølbak |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
109 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
DEN |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
199 |
|
Lea Wallén |
2005 |
Aarhus If af 1900 |
DEN |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
151 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
190 |
|
Alma Nielsen |
2005 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
140 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
32 |
|
Ellen Højsgaard Jensen |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
27 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
197 |
|
Christina Markussen |
2005 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
51 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
164 |
|
Filippa Holst Rasmussen |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
87 |
|
Sofie Bæk |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
107 |
|
Freja Kvist |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
DEN |
1:15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
152 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
121 |
|
Katrine Klein Christensen |
2006 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
76 |
|
Katja Birk Hansen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
204 |
|
Maria Sprenger |
2005 |
Odsherred Svømmeklub |
DEN |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
28 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
209 |
|
Emilie Lange |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
149 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
161 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
6 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
171 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
78 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
168 |
|
Caroline Szeles Poulsen |
2010 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
173 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:22.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
66 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Lyseng IF |
DEN |
1:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
124 |
|
Nanna Hulgaard |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
24 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
26 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
33 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
62 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Lyseng IF |
DEN |
1:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
45 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
160 |
|
Ditte Nissen |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
36 |
|
Ida Nyland Madsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
123 |
|
Matilde Egeris Sørensen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
1:34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
37 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
48 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
88 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
103 |
|
Signe Storm Pedersen |
2009 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
DEN |
1:39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
86 |
|
Laura Persson |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
49 |
|
Priva Hassan |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:48.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
|
Vigga Marie Anker-Aaen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
90 |
|
Julie Skovdal |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:54.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
10 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:57.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
179 |
|
Josephine Siggaard Kraul |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:58.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
8 |
|
Anna Gammelgård |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
212 |
|
Tejasvi Balaji |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
20 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
16 |
|
Mia Aggerholm Jensen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-03-2022 14:07.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Odder Svømmeklub |
|
|
|
|