Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Odder Svømmehal |
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
18. mar 2022 to 20. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
163 |
|
Cecilie Kehlet |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
2:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
DEN |
2:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Maja Bech Færløv Andersen |
2005 |
Svømmeklubben Smut |
DEN |
2:53.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
166 |
|
Mia Jørgensen |
2006 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
2:58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Eline Sophia Bunch |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Anna Kjær Nielsen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:04.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
120 |
|
Karoline Starup |
2008 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
3:06.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
161 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
169 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
77 |
|
Katrine Mølbak |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:09.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Julie Mikkelsen |
2010 |
Lyseng IF |
DEN |
3:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
171 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
99 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
IHF Svømning |
DEN |
3:20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
168 |
|
Caroline Szeles Poulsen |
2010 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
35 |
|
Ida Larsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
66 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Lyseng IF |
DEN |
3:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
173 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
78 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
64 |
|
Johanne Vind Sejr |
2010 |
Lyseng IF |
DEN |
3:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
98 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
IHF Svømning |
DEN |
3:47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
160 |
|
Ditte Nissen |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:53.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
103 |
|
Signe Storm Pedersen |
2009 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
DEN |
4:14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-03-2022 14:07.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Odder Svømmeklub |
|
|
|
|