Program for Spektrum Odder Swim Cup 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Odder Svømmehal |
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
18. mar 2022 to 20. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
22 |
|
Nicoline Kristiansen |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
140 |
|
Caroline K. Sørensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Nanna Vestergård Johansen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
148 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
70 |
|
Laura Winum Andersen |
2009 |
Lyseng IF |
DEN |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
202 |
|
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
Caden Halle |
2005 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
152 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:15.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
196 |
|
Matilde Thirup |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
32 |
|
Ellen Højsgaard Jensen |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
133 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
40 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
169 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
193 |
|
Maja Bech Færløv Andersen |
2005 |
Svømmeklubben Smut |
DEN |
1:25.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
110 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
DEN |
1:25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
151 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
78 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
209 |
|
Emilie Lange |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
77 |
|
Katrine Mølbak |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
204 |
|
Maria Sprenger |
2005 |
Odsherred Svømmeklub |
DEN |
1:32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
65 |
|
Julie Mikkelsen |
2010 |
Lyseng IF |
DEN |
1:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
98 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
IHF Svømning |
DEN |
1:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
171 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:36.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
179 |
|
Josephine Siggaard Kraul |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
173 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
86 |
|
Laura Persson |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
76 |
|
Katja Birk Hansen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
48 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
33 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
121 |
|
Katrine Klein Christensen |
2006 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
1:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
24 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
35 |
|
Ida Larsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:57.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
45 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:04.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
164 |
|
Filippa Holst Rasmussen |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
49 |
|
Priva Hassan |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
21 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Vigga Marie Anker-Aaen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
9 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
144 |
|
Melanie Sørensen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
212 |
|
Tejasvi Balaji |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
10 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
20 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
62 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Lyseng IF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
36 |
|
Ida Nyland Madsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
160 |
|
Ditte Nissen |
2009 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
7 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
64 |
|
Johanne Vind Sejr |
2010 |
Lyseng IF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
16 |
|
Mia Aggerholm Jensen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-03-2022 14:07.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Odder Svømmeklub |
|
|
|
|