Ohjelma Distriktstandvården Neptuniaden (50m) 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 13 maj 2022 till den 15 maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
163 |
|
William Lulek |
1998 |
Simklubben Neptun |
SWE |
59.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
768 |
|
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
579 |
|
Mattias Kvist |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
290 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
254 |
|
Oliver Albinzon |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:00.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
446 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:01.22 |
Y |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
534 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:04.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
482 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
679 |
|
Anton Kanth |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
134 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
755 |
|
Erik Rizell |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:06.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
705 |
|
Mats Rehn |
2002 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:07.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
466 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
99 |
|
Martin Löf |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:08.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
319 |
|
Oliver Rundström |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
616 |
|
Filip Hägglund |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
88 |
|
Nils Malmberg |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
315 |
|
Theodor Gladare |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
647 |
|
Alexander Arnö |
2005 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
988 |
|
Oiva Saarinen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:09.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
983 |
|
Romeo Manner |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:09.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
624 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
458 |
|
Theo Takala |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
402 |
|
Melker Boman |
2005 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
537 |
|
Lucas Goulet |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
397 |
|
Leon Larsson |
2005 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
727 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
70 |
|
Emil Alsered Fällman |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
728 |
|
Erik Svensson |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
572 |
|
Moritz Karlsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
68 |
|
Erik Edbom |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
808 |
|
Alvin Johansson |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
892 |
|
Jonatan Frisendahl |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
462 |
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
642 |
|
Ted Körberg |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
330 |
|
Jonathan Nilsson |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
891 |
|
Gustav Stridh |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
79 |
|
Emil Danielsson |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
713 |
|
Axel Engman |
2009 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
739 |
|
Erik Andrén |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
63 |
|
Simon Siljekvist |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
97 |
|
Algot Augustsson Spets |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
224 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
156 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
499 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
1000 |
|
Jan Virransuo |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
999 |
|
Thanh Kiet Lam |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:17.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
845 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
786 |
|
Oliver Munn |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
98 |
|
David Demirian |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
66 |
|
Gustav Skantz |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:19.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
463 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1008 |
|
Theodore McMillan |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:19.95 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
54 |
866 |
|
Melker Larsson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
146 |
|
Willem Holmgren |
2008 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
932 |
|
Martin Nyberg |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:20.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
443 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
731 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:20.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
996 |
|
Wille Vantala |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
78 |
|
Max Hedin |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
703 |
|
Hjalmar Pettersson |
2007 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
738 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
994 |
|
Veikka-Eemil Lehtonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
226 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
568 |
|
Arsenij Gojs |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
265 |
|
Liam Lesko |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
562 |
|
Nikola Boskov |
2009 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
498 |
|
Georg Blomgren |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
598 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:24.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
50 |
|
Casper Karlsson Juupaluoma |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
924 |
|
Oliwer Tin Lundblad |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
188 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
620 |
|
Elias Garheden |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
806 |
|
Tee Thern |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
293 |
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
186 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
80 |
|
Anton Bruhn |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
867 |
|
Lucas Tang |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
729 |
|
Adam Hniopek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
930 |
|
Daniel Maksic |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
732 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
944 |
|
Lukas Nilsson-Loré |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
740 |
|
Erik Dalhielm |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
45 |
|
Oliver Sohlén |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
514 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
424 |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
859 |
|
Oscar Sagelius |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
663 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
519 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
104 |
|
William Bergstrand |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
122 |
|
Marcus Thisner |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
507 |
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
596 |
|
Viggo Stenbacka |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
716 |
|
Alexius Ahlstedt Kahlbom |
2009 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:34.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
843 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
192 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
111 |
|
Garbis Doshoian |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
613 |
|
Mikael Filinau |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
629 |
|
Gustav Jansson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
943 |
|
Lowe Kopparberg |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
123 |
|
Mikail Esenbay |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
195 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
929 |
|
Arvid Lidjan |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:37.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
165 |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
107 |
|
Rasmus Larsson |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
717 |
|
Albin Roselius |
2009 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
194 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
715 |
|
Elis Ekström |
2009 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
509 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:40.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
510 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
127 |
|
Alvin Kopec Öhrström |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
774 |
|
Oorjit Borra |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
718 |
|
Kalle Smitterberg |
2009 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
109 |
|
Alexander Zuccato |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
870 |
|
Theo Fromlet Kolsrud |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
117 |
|
Caspian Darius Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
173 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:47.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
184 |
|
Casper Granbom-Rejving |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:48.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
527 |
|
Adam Bonderud |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
772 |
|
Jimmie Boström |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
933 |
|
Matias Camargo Landazuri |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
661 |
|
Lukas Stahlhut |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
521 |
|
Jacob Thomsen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
439 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-15 13:16:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|