Ohjelma Späckhuggarsim 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lördag 13:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Karlsrobadet |
Arrangör: |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 mar 2022 till den 6 mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Frisim Damer
|
1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
|
Pixie Hansson |
2010 |
MKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Felicia Hvistendal |
2011 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
4 |
|
Belinda Au |
2010 |
SK SYDSIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Frisim Damer |
2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Olivia Winberg |
2010 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Thea Axelsson Orvegren |
2011 |
KSLS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
3 |
|
Gabija Jurgilaityte |
2010 |
SK SYDSIM |
1:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
4 |
|
Indu Arun |
2010 |
SK SYDSIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
5 |
|
Thilde Löfgren |
2010 |
KLIPPAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Frisim Damer |
3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
1 |
|
Anna Katarina Brantestam |
2010 |
MKK |
1:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
|
Ana Maksimovic |
2010 |
MKK |
1:30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
3 |
|
Clara Andersson |
2010 |
SJÖBO SS |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
4 |
|
Laurentia Fanu |
2010 |
S 71 |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
5 |
|
Sofia Månsson |
2012 |
S 71 |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
6 |
|
Youanna Greis |
2010 |
MKK |
1:42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Frisim Damer |
4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Julie Ynner |
2010 |
MKK |
1:26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
|
Anja Månsson |
2010 |
S 71 |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
|
Julia Smalarz |
2010 |
MKK |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Elisa Phu |
2010 |
MKK |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
5 |
|
My Ganestam |
2010 |
MKK |
1:26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
6 |
|
Dea Ramadanovic |
2010 |
MKK |
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 100m Frisim Damer |
5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
1 |
|
Lovisa von Ahlefeld |
2010 |
MKK |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
2 |
|
Alice Wikermark |
2010 |
MKK |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Mirella Dragojevic Armandt |
2010 |
MKK |
1:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
4 |
|
Magdalena Banze |
2010 |
SJÖBO SS |
1:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
5 |
|
Aisa Cvrk |
2010 |
MKK |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
6 |
|
Alice Qvarfordt |
2010 |
MKK |
1:22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-05 12:00:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|