Startliste for Aquarena Race 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Aquarena Hällåsen |
Arrangör: |
Söderhamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 mar 2022 till den 26 mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Pojkar A-C
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Loke Karlsson |
2009 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Vilgot Johansson |
2009 |
SANDVIKEN |
1:51.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
HUDIKSVALL |
1:29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
5 |
|
Theo Linnér |
2009 |
SUNDSVALL |
1:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Alfred Eriksson |
2008 |
BOLLNÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
7 |
|
Rasmus Olsson |
2009 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Pojkar A-C |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Peter Flamborg |
2007 |
GÄVLE SS |
1:28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Oscar Glad |
2007 |
SS MORA |
1:23.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Gustav Larsson |
2007 |
SS MORA |
1:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Linus Almberg |
2005 |
HUDIKSVALL |
1:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
5 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
HUDIKSVALL |
1:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Oskar Johannesson |
2008 |
GÄVLE SS |
1:21.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Leo Freimuth |
2009 |
HARNÄS SKU |
1:28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Pojkar A-C |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Csongor Pázsit |
2007 |
BOLLNÄS SS |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2 |
|
Gustaf Sandström |
2003 |
HUDIKSVALL |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
HUDIKSVALL |
1:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Arvid Lind |
2005 |
BOLLNÄS SS |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Sebastian Stolt |
2006 |
GÄVLE SS |
1:07.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
6 |
|
Joppe Berglin |
2006 |
NJURUNDA |
1:09.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
7 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
NJURUNDA |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-26 14:21:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|