Program for Gentofte Open 2022 - Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open Langbane 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
22. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
247 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
177 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
253 |
|
Alfred J. R. Pedas |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Daniel Raahauge Jensen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
167 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:23.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Erik Gamborg-Nielsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Ming Qi |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:27.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
242 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:28.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
76 |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
166 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
178 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
73 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
43 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:32.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
101 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:38.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
103 |
|
Luca Storm |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:43.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
126 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:44.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
46 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100 |
|
Jonathan Samuel Heskia |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:49.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
147 |
|
Alvin Wamberg |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
140 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:52.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
97 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:56.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
160 |
|
Oliver Robinson |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:56.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
234 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
225 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
233 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
141 |
|
David Morales |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
152 |
|
Gustav Richter |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
161 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
191 |
|
Frederik Sommer-Nisgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-04-2022 22:31.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|