Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Celjski pokal in 3. Razvojni pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Celje |
Organizer: |
PK Neptun |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 8, 2022 to Jan 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
1:10.82 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
53 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:24.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
159 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
140 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
279 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:28.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
125 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
218 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
86 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:30.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
63 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
139 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
121 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
145 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
29 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
110 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
1:35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
152 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:35.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
194 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:36.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
13 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:37.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
104 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
1:37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
268 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
331 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
150 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:39.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
89 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
196 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:39.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
156 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:39.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
207 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
15 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
269 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
1:40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
324 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:41.19 |
|
|
|
36 |
43 |
|
Anika Setnikar |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:43.20 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
37 |
70 |
|
Tijana Janković |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:43.25 |
|
|
|
2009 |
SLO |
L |
|
38 |
133 |
|
Špela Liponik |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
1:43.96 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
39 |
64 |
|
Julija Puškarič |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:45.09 |
|
|
|
2009 |
SLO |
L |
|
40 |
234 |
|
Zala Črepinko |
|
|
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
1:46.02 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
41 |
328 |
|
Mia Jovanović |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:46.70 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
32 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:46.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
227 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
78 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
69 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
60 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:49.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
212 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
327 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
330 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:53.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
220 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:54.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
251 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
1:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
339 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
20 |
|
Nika Eržen |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:56.67 |
|
|
|
2010 |
SLO |
L |
|
|
|
|
|
54 |
47 |
|
Lara Kos |
|
|
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
1:57.44 |
|
|
|
2009 |
SLO |
L |
|
|
|
|
|
55 |
99 |
|
Špela Juvančič |
|
|
Plavalni klub Ilirija |
|
1:59.48 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
56 |
173 |
|
Kaja Mužar |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:03.38 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
57 |
257 |
|
Ylljeta Hasani |
|
|
Društvo vodnih športov POSEJDON |
|
2:09.00 |
|
|
|
2010 |
ALB |
|
|
|
|
|
|
58 |
345 |
|
Pija Pisar |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
2:11.10 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
242 |
|
Katarina Strelec |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
343 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
48 |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
236 |
|
Aneja Zamuda |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
223 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
325 |
|
Maja Kolarič |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-01-08 09:04:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|