Program för LOOP Fitness Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Söndag 5 Juni kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bålsta Simhall |
Arrangör: |
Bålstasimklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 jun 2022 till den 5 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
LOOP Fitness |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Carolina Savchik |
2010 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
|
Stella Vallgren Larsson |
2010 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Maja Lagberg |
2010 |
BÅLSTA SK |
1:39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Elisabeth Veszeli |
2011 |
BÅLSTA SK |
1:46.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Leva Atterstrand |
2009 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Disa Mandorf |
2010 |
BÅLSTA SK |
1:33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Selma Kiesbye |
2009 |
BÅLSTA SK |
1:28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Alde Andersson |
2009 |
ESKILSTUNA |
1:22.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Lea Sidén |
2009 |
ESKILSTUNA |
1:26.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Emma Kuess |
2010 |
BÅLSTA SK |
1:32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Sara Kuess |
2011 |
BÅLSTA SK |
1:39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Elin Eriksson |
2008 |
UPPLANDS-B |
1:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Moa Bretz |
2008 |
UPPLANDS-B |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Ellinor Lillefors |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Majken Olsson |
2008 |
HELLAS SK |
1:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Elise Lagerberg |
2009 |
BÅLSTA SK |
1:19.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Disa Hagstad Västberg |
2008 |
HELLAS SK |
1:20.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Frisim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Alma Alhällen Thell |
2008 |
ESKILSTUNA |
1:14.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Tyra Jacobsén |
2009 |
BÅLSTA SK |
1:12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
1:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Ebba Rosenberg |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Tuva Landvall Skanelid |
2008 |
BÅLSTA SK |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
UPPLANDS-B |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-05 08:46:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|