Startliste for Sigma Allerød Open 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. feb 2023 to 5. feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
184 |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
317 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:00.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
189 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
125 |
|
Alma Olivarius |
2005 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:02.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
314 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
315 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:04.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
92 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
187 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
99 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
98 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
318 |
|
Agnes Højsteen |
2007 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
307 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
123 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
186 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
257 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
143 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
188 |
|
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
351 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
268 |
|
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
220 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
103 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
258 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
64 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
96 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
145 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:09.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
255 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
148 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
183 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
199 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
219 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
194 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
346 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
10 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
193 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
97 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
129 |
|
Freja Unold |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
166 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
343 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
221 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
295 |
|
Smilla Brandt-Brofeldt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
128 |
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
354 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
131 |
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
105 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
66 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
375 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
357 |
|
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
294 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:16.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
262 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
130 |
|
Caroline Tegllund Blaabjerg |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
226 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
106 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
244 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
25 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
324 |
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
19 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
93 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
296 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
100 |
|
Enna Gonzalez-Folic |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
288 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
370 |
|
Andrea Frederikke Pedersen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
247 |
|
Sofia Lund Østergaard |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:20.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
328 |
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
65 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
376 |
|
Stella Fredebo |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
223 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
110 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
14 |
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
299 |
|
Evi Cecilie Dan Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
109 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:23.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
120 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
153 |
|
Laura Høding Sauer |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
348 |
|
Rosa Pico |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
329 |
|
Liva Weisleder |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
167 |
|
Stacie Jensen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
13 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
192 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
206 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
344 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
101 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
377 |
|
Carla Borella |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
256 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
235 |
|
Chili Engelbrecht |
2013 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
326 |
|
Julie Leiberg |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
88 |
|
Xenia Mørup |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
264 |
|
Marie Gregersen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
331 |
|
Ekaterina Wiertz |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
341 |
|
Sonja Andersen |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
77 |
|
Elva Skovmøller Isberg |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
293 |
|
Olivia Bertelsen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
280 |
|
Sophia Hetmar |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
168 |
|
Aleksandra Monastyrska |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
176 |
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
134 |
|
Emma Thorius |
2012 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
150 |
|
Caroline Aagaard |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
342 |
|
Thea Østrup |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
245 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
132 |
|
Eva Rosted |
1999 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
118 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
286 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
200 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
371 |
|
Sascha Legaard Jensen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
336 |
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
31 |
|
Svea Peters |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
252 |
|
Agnes Mogensen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:40.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
20 |
|
Agnes Skjoldborg Nicolaisen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
273 |
|
Helga Nietzson-Bentholm |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
137 |
|
Nora Lina Franco-Koed |
2012 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
277 |
|
Siri Emma Skøtt Ellerup |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
171 |
|
Anemone My Daneland |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
340 |
|
Sofia Zastrow Larsen |
2013 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
272 |
|
Sarah Lindhard Bjerre |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
279 |
|
Josefine Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
179 |
|
Maja Jönsson |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
174 |
|
Celine Bødiker |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
177 |
|
Rosa Koerver Schmidt |
2013 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
41 |
|
Lova Halsteen |
2013 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
40 |
|
Kaisa Peters |
2014 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:48.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
275 |
|
Mille Rosendahl Kammann |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
70 |
|
Anna Pasquale Lind- Christensen |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:48.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
73 |
|
Claudia Thøfner |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
173 |
|
Cathrine Aagaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
85 |
|
Saga Kirstine Djørup |
2014 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
380 |
|
Ida Rasmussen |
2012 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
87 |
|
Vega Sofie Lollike |
2013 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:55.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
274 |
|
Dicte Graabek |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:59.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
278 |
|
Asta Røskva Dybdahl |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
181 |
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
78 |
|
Emma Hald |
2014 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
182 |
|
Ella Victoria Damkjæ Nielsen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:17.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
68 |
|
Alberthe Jepsen |
2014 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
333 |
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
72 |
|
Carla Wismann |
2014 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
136 |
80 |
|
Josephine Risør |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
137 |
67 |
|
Agnes Kristiansen |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
138 |
372 |
|
June Evelyn Uhl |
|
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
|
2012 |
DEN |
|
139 |
180 |
|
Josefine Rasmussen |
|
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
140 |
170 |
|
Andrea Thaysen Højberg |
|
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2013 |
DEN |
|
141 |
74 |
|
Cornelia Rao Haagensen |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
142 |
48 |
|
Oliva Møller |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
143 |
81 |
|
Lillian Ruth Jano Horn |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
144 |
49 |
|
Rebekka Dietzel |
|
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
145 |
75 |
|
Dicte Larsen |
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
2014 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
22-01-2023 08:52.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|