Program för UGP 2 (50 m) Östsvenska 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 10:00, insim 08:30-09:45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Jönköping |
Arrangör: |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 12 mar 2022 till den 13 mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
3 |
|
Alfred Dalung |
2008 |
TROLLHÄTTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
4 |
|
Andrei Patrick Popescu |
2008 |
VÄXJÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
5 |
|
Leo Partanen |
2007 |
SKÖVDE SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
1 |
|
Albin Nyholm |
2007 |
SK TRITON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
2 |
|
Yonas Hsissi |
2009 |
SK SYDSIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
3 |
|
Wilgot Olausson |
2007 |
NÄSSJÖ |
13:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
4 |
|
Viggo Haglind |
2008 |
OSKARSHAMN |
11:34.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
5 |
|
Simon Olofsson |
2007 |
TROLLHÄTTA |
12:30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
6 |
|
Alfred Freijs |
2008 |
SK SYDSIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
7 |
|
Vilgot Grimvall |
2008 |
VÄSTERVIK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
8 |
|
Jack Hermansson |
2008 |
VÄXJÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
1 |
|
Elliot Edqvist |
2008 |
VÄXJÖ SS |
10:37.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
2 |
|
Love Kling |
2007 |
VÄXJÖ SS |
10:12.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
3 |
|
Carl Bönnemark |
2006 |
NKK |
9:01.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Fabian Lagström |
2004 |
MOTALA SS |
8:31.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
5 |
|
Elliot Fielder |
2003 |
MOTALA SS |
9:00.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
6 |
|
Simon Axelsson |
2006 |
LASS |
9:06.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Emil Bjärsholm |
2007 |
ANDERSTORP |
10:30.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
313 |
8 |
|
Markus Andelius |
2007 |
NÄSSJÖ |
11:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 09:05:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|