Startliste for 30. MM Memorial Tone Bozic in 1. Razvojni pokal 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
4:16.46 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/29/2007 |
|
|
Ml. deklic |
4:39.56 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:01.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
5:27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
5:40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
5:47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:57.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
95 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
6:26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
6:28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
131 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
6:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
162 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
6:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
137 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
18 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
175 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
92 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
35 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
167 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
22 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
166 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
21 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
165 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
15 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
23 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|