Ohjelma Prima Timber -uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Joensuun uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11 12 2021 - 11 12 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsori: |
WP-Putki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Aleksi Jormanainen |
2011 |
JoUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
3 |
|
Akseli Pöyhönen |
2009 |
UI |
48.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Filip Kristian Raita |
2010 |
JoUS |
48.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2 |
|
Justin Xian |
2011 |
KuUS |
45.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Veikka Sivonen |
2006 |
JoUS |
42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
4 |
|
Patrick Salo |
2008 |
VarU |
44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Eemil Saari |
2010 |
LrU |
46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Aukusti Partinen |
2009 |
JoUS |
41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
2 |
|
Martin Kullberg |
2009 |
UI |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
LrU |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Vilho Eerik Pellikka |
2009 |
JoUS |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Otso Partanen |
2007 |
JoUS |
40.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Marlo Tuhkanen |
2010 |
JoUS |
42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti Miehet |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Antto Koppinen |
2006 |
JoUS |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
|
Aleksi Mustonen |
2005 |
SUS |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Ville Luukkonen |
1998 |
VarU |
29.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
4 |
|
Veeti Vilén |
2004 |
MiUS |
29.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Niklas Pesonen |
2006 |
KuUS |
30.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
6 |
|
Aleksi Nyyssönen |
2003 |
VarU |
31.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12-2021 11.11.52 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|