Program for Christmas Race 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Formiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Avedøre Idrætscenter |
Arrangør |
HVSK |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2021 to 4. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer
|
Final 1 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
|
Ida Ulrichsen |
2012 |
HOLBÆK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
3 |
|
Naja Jeppesen |
2013 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Maja Ingemann Hansson |
2013 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 2 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Clara Kristiansen |
2013 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Emilie Jeppesen |
2012 |
HVIDOVRE |
1:00.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Regitze Isaksen |
2012 |
ROSKILDE |
1:12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
5 |
|
Johanne Vad Hove |
2012 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 3 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
1 |
|
Rie Nielsen |
2014 |
VI39 |
58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
2 |
|
Ida Skovborg |
2013 |
VI39 |
54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Emilia Nora Beyarslan |
2012 |
ROSKILDE |
47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4 |
|
Smilla Magnolia Friis |
2012 |
ROSKILDE |
49.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
5 |
|
Mia Birkebæk |
2013 |
HVIDOVRE |
57.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
6 |
|
Silja Rosanes |
2010 |
HVIDOVRE |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 4 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
1 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
SK-SYD |
46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
2 |
|
Maria Agerbæk Sobol Nielsen |
2009 |
HOLBÆK |
46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
3 |
|
Mille Sølvblad Eghave |
2009 |
HOLBÆK |
45.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
HVIDOVRE |
45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
5 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
MK31 |
46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Laura Dam |
2011 |
ROSKILDE |
47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 5 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Viola Trenter |
2012 |
ROSKILDE |
44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
2 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
VI39 |
44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
3 |
|
Ingrid Marije Bjerre Van der Veen |
2009 |
HELSINGE |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
4 |
|
Frida Grydgaard |
2011 |
VI39 |
44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
5 |
|
Norma Fortun |
2011 |
HELSINGE |
44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
6 |
|
Ida Frederiksen |
2009 |
HELSINGE |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 6 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
1 |
|
Clara Lazzaro |
2010 |
HOLBÆK |
43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
2 |
|
Filippa Tvistholm Jørgensen |
2008 |
K-TRI |
40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
3 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
FARUM |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
4 |
|
Hannah Eldon |
2007 |
ROSKILDE |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
5 |
|
Alma Høj Andersen |
2007 |
K-TRI |
41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Lærke Lind-Jensen |
2009 |
ROSKILDE |
43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 7 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
1 |
|
Mathilde Lazzaro |
2008 |
HOLBÆK |
39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
2 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
HOLBÆK |
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Lidia Beyarslan |
2008 |
ROSKILDE |
37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
HVIDOVRE |
38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
5 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
FARUM |
39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Olivia Neumann Jensen |
2008 |
HELSINGE |
39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 8 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
1 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
FARUM |
36.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
|
Caroline Møller |
2008 |
FARUM |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
3 |
|
Wilma Nielsen |
2007 |
HOLBÆK |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
4 |
|
Iben Birkholm |
2008 |
SK-SYD |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
5 |
|
Emilie Petersen |
2008 |
SK-SYD |
35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
HVIDOVRE |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 9 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
1 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
FARUM |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
2 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
HVIDOVRE |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Mathilde Søgaard |
2008 |
HVIDOVRE |
34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
4 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
SK-SYD |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
5 |
|
Ella Maria Cordsen |
2010 |
FARUM |
34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
|
Liva Holst Klarskov |
2009 |
ROSKILDE |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 10 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
1 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
ROSKILDE |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
2 |
|
Malisha Poynton |
2006 |
HELSINGE |
32.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
|
Ella Strange |
2009 |
HVIDOVRE |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Julia Vincentz |
2007 |
ROSKILDE |
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
5 |
|
Anna Sofie Skov |
2008 |
HVIDOVRE |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
6 |
|
Augusta Anemone Friis |
2006 |
ROSKILDE |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 11 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
1 |
|
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
K-TRI |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
2 |
|
Line L. Antvorskov |
2007 |
FARUM |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Sofie Bak |
2003 |
HVIDOVRE |
30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
4 |
|
Fillippa Hvelplund |
2008 |
FARUM |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
5 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
FARUM |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Rosa Viola My Raagefelt |
2007 |
HVIDOVRE |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 12 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 SLANGE |
29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Christine Henriksen |
2003 |
A6 JGI |
29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
3 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SK-SYD |
28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
4 |
|
Helene Friis Fanø |
2007 |
FARUM |
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
5 |
|
Yasmin Thomsen |
2007 |
HELSINGE |
29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
6 |
|
Sofie Larsen |
2006 |
VI39 |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 13 (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
HVIDOVRE |
27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
HVIDOVRE |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
HVIDOVRE |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
4 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
FARUM |
27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
HELSINGE |
27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
6 |
|
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
HVIDOVRE |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 08:41.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|