Program för Äggadoppet 2.0
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sjöbo Simanläggning |
Arrangör: |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 apr 2022 till den 18 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 200m Frisim Damer 14-oä
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Teleservice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
3 |
|
Heidi Heimdal |
2008 |
SK RAN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
4 |
|
Ida Sihm Raby |
2004 |
SK RAN |
3:06.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
5 |
|
Ebba Reslow-Plym |
2008 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 200m Frisim Damer 14-oä |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
1 |
|
Matilda Kryger |
2007 |
SJÖBO SS |
3:00.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Tove Dahlberg |
2007 |
SK RAN |
2:56.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
3 |
|
Maja Hallberg |
2006 |
RINGSJÖ SK |
2:52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Denise Brönjemark |
2008 |
SS DELFIN |
2:49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
5 |
|
Ana Radenkovic |
2008 |
MKK |
2:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
6 |
|
Alicia Christensen Vatsa |
2008 |
MKK |
2:55.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
7 |
|
Katarina Eskilsson |
2005 |
OSBY SS |
2:57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 200m Frisim Damer 14-oä |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
1 |
|
Ida Viberg Mårtensson |
2005 |
YSTADS SS |
2:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
2 |
|
Tindra Karlsson |
2006 |
YSTADS SS |
2:45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
3 |
|
Emma Nilsson |
2008 |
YSTADS SS |
2:33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Mindalin Sjöholm |
2008 |
LANDSKRONA |
2:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
5 |
|
Alma Persson |
2008 |
ÖSTERLEN |
2:30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
6 |
|
Edith Eriksson |
2007 |
SK HAJEN |
2:42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
7 |
|
Rosa Thell |
2008 |
SK LÖDDE |
2:46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
8 |
|
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
SK LÖDDE |
2:48.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 200m Frisim Damer 14-oä |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
1 |
|
Agnes Ohlsson |
2007 |
ÖSTERLEN |
2:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
424 |
2 |
|
Sofie Jönsson |
2007 |
SJÖBO SS |
2:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
3 |
|
Tindra Alstierna |
2006 |
YSTADS SS |
2:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
4 |
|
Julia Olsson |
2004 |
KIVIKS SK |
2:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
425 |
5 |
|
Nellie Björkqvist |
2007 |
SJÖBO SS |
2:13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
393 |
6 |
|
Olivia Malmborg |
2006 |
YSTADS SS |
2:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
392 |
7 |
|
Nellie Emilsson |
2005 |
YSTADS SS |
2:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
390 |
8 |
|
Elsa Lundstedt |
2007 |
YSTADS SS |
2:26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-17 18:10:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|