Program för Saltis Cup 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 nov 2021 till den 28 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
364 |
2 |
|
Maxim Ejdelund |
14 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
3 |
|
Arsenij Gojs |
14 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Dominic Calgar Lindin |
15 |
SALTSJÖB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
2 |
|
Nicolás Garcia |
13 |
SKK |
1:40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Wilgot Wiklund |
14 |
SKURU IK |
1:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Raoul Eneskjöld |
14 |
SALTSJÖB |
1:33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
5 |
|
Sebastian Algeson |
14 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Elias Nättinen |
14 |
GUSTAVSBER |
1:31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
2 |
|
Axel Lund |
15 |
TYRESÖ SS |
1:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Joel Aggefors |
18 |
GUSTAVSBER |
1:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Arvid Löwenborg |
14 |
GUSTAVSBER |
1:19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
5 |
|
Vidar Hagstad Västberg |
16 |
HELLAS SK |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
6 |
|
Ivan Hvenmark |
15 |
SALTSJÖB |
1:31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
1 |
|
Erik Förborgen |
13 |
TYRESÖ SS |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Mikael Lanestrand |
16 |
SKURU IK |
1:12.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
3 |
|
Filip Hägglund |
17 |
SÖDERTÖRN |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
4 |
|
Eskil Bränström |
15 |
SKURU IK |
1:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Henrik Viberg |
15 |
LIDINGÖ SK |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Oscar Andersson |
14 |
LIDINGÖ SK |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 08:16:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|