Program för Saltis Cup 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 nov 2021 till den 28 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålde r |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
171 |
|
Alma Brorson |
13 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
172 |
|
Ellen Bystedt |
14 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Cornelia Svenarud |
13 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
2:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
116 |
|
Bonnie Tham |
15 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:47.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Anna Kristiansson |
14 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
2:47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
177 |
|
Elise Karlsson |
14 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Ebba Nilsson |
13 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:53.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
169 |
|
Elin Borgman |
13 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
175 |
|
Ellen Gustafsson |
14 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Cornelia Dahlén |
17 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
3:01.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
179 |
|
Signe Sanneving |
13 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:04.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
Ellen Ekengren |
13 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
51 |
|
Emelie Hedqvist |
13 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
3:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
292 |
|
Wilma Brunn |
14 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
3:15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
274 |
|
Tilda Petruson |
14 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
3:33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
15 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
3:46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
18 |
|
Ida Yao |
13 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
168 |
|
Isabel Behring |
13 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
60 |
|
Laura Midby |
15 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
356 |
|
Disa Hagstad Västberg |
13 |
Hellas Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
180 |
|
emilia säther |
13 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-27 21:23:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|