Ohjelma Swedish Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Saturday 12 March 2022 10:00
# | Laji | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
5 | 200m Freestyle Men Heats A-flight | Hotscreen | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 100m Freestyle Women Heats A-flight | Olka Sportresor | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 100m Breaststroke Men Heats A-flight | Kannebäcks Entreprenad | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 50m Breaststroke Women Heats A-flight | OBM gruppen | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 100m Butterfly Men Heats A-flight | Maria Åkerberg | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 100m Backstroke Women Heats A-flight | Kungsbacka Skylt och Dekor | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 50m Backstroke Men Heats A-flight | Hede Fashion Outlet | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 200m Butterfly Women Heats | ASJ måleri | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 200m Individual Medley Men Heats A-flight | Träningsprodukter | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 400m Freestyle Women Heats A-flight | Olka Sportresor | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m Freestyle Men Heats A-flight | OBM gruppen | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 200m Breaststroke Women Heats | Kannebäcks Entreprenad | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 200m Backstroke Men Heats A-flight | OBM gruppen | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 50m Butterfly Women Heats A-flight | Maria Åkerberg | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Break 15 minutes | |||
5 | 200m Freestyle Men Heats B-flight | Hotscreen | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 100m Freestyle Women Heats B-flight | Olka Sportresor | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 100m Breaststroke Men Heats B-flight | Kannebäcks Entreprenad | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 50m Breaststroke Women Heats B-flight | OBM gruppen | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 100m Butterfly Men Heats B-flight | Maria Åkerberg | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 100m Backstroke Women Heats B-flight | Kungsbacka Skylt och Dekor | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 50m Backstroke Men Heats B-flight | Hede Fashion Outlet | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 200m Individual Medley Men Heats B-flight | Träningsprodukter | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 400m Freestyle Women Heats B-flight | Olka Sportresor | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 50m Freestyle Men Heats B-flight | OBM gruppen | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 200m Backstroke Men Heats B-flight | OBM gruppen | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 50m Butterfly Women Heats B-flight | Maria Åkerberg | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 800m Freestyle Men Timed Finals Slower Heats | Hede Fashion Outlet | Osallistujaluettelo | Erälista |
37 | 200m Time Trial Men Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
38 | 200m Time Trial Women Final | Osallistujaluettelo | Erälista |