Ohjelma Sigma Cup 2021 - Birkerød
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
84 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
205 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
179 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
25 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
90 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
202 |
|
Sofia Dalsgaard Hansen |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
85 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
56 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
111 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
8 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
51 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
70 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
207 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
141 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
52 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
11 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
181 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
139 |
|
Fride Nielsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
140 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
99 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
245 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
183 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
52.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
24 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
187 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
184 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
148 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
256 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
168 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
250 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
61 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
175 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
186 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
73 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
161 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
69 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
86 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
106 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
211 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
172 |
|
Cornelius Borgaard Bang |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
94 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
108 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
63 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
93 |
|
Karl Emil Stæhr Lose |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
155 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
142 |
|
Otto Rud Wiberg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
182 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
208 |
|
David Pereira |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
129 |
|
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Astrid Mulipola |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Frederikke Elster |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
78 |
|
Alma Olivarius |
2005 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
124 |
|
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
79 |
|
Marie Elster |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
Luna Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
42 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
138 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
38 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
159 |
|
Olga Vejlby |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
101 |
|
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
220 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
115 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
199 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
153 |
|
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
41 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
203 |
|
Ane Walmar |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
15 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
126 |
|
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
33.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
83 |
|
Celia Chili Christensen |
2007 |
IHF Svømning |
DEN |
33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
43 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
156 |
|
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
102 |
|
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
163 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
112 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
97 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
191 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
96 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
34 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
257 |
|
Johannes Forsbæk |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Francesco Corsini |
1999 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
44 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
152 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
48 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
151 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
37 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
17 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
22 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
209 |
|
Emil Weien Ege |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
10 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
144 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
204 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
176 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
143 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
174 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
177 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
60 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
201 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
190 |
|
Sigrid Mygind |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
154 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
70 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
255 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
9 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
132 |
|
Ana Bogdanovic |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
64 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
56 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
55 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
53 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
98 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
95 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
49 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
238 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
74 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
214 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
72 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
52 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
11 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
51 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
24 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
47 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
21 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
187 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
254 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
149 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
73 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
173 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
146 |
|
Anders Rye Gefke |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
180 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
69 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
29 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
155 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
147 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
162 |
|
William Stenå Pedersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
87 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
13 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
105 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
14 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
63 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
42 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
129 |
|
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
78 |
|
Alma Olivarius |
2005 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
40 |
|
Astrid Mulipola |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
39 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
150 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
133 |
|
Sofija Rønne |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
19 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
114 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
41 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
57 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
88 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
158 |
|
Molly E. Schmidt-Nielsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
240 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
242 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
46.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
96 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
265 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
Julian Birch |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
152 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
257 |
|
Johannes Forsbæk |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
22 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
18 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
37 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
218 |
|
Carl Gustav Skovgaard |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
33 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
215 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
6:00.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
260 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
5:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
212 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
210 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
217 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
108 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
213 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
216 |
|
Mathias Garset Petersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
168 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
5:21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
5:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
258 |
|
Oscar Persson |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
5:41.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
12 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
6:41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
6:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
198 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
6:48.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
231 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:57.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
242 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
244 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
221 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:38.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
232 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
233 |
|
Valdemar Kristensen |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:55.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
229 |
|
Alfred Hausting Balslev Jørgensen |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
5:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
227 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:30.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
6:21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
9 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
23 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
174 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
197 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
255 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
154 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
201 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
24 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
178 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
53 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
49 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
11 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
111 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
177 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
91 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
25 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
141 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
139 |
|
Fride Nielsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
190 |
|
Sigrid Mygind |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
56 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
51 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
74 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
55 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
238 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
72 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
95 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
179 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
188 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
157 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
192 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
250 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
146 |
|
Anders Rye Gefke |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
170 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
107 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
86 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
172 |
|
Cornelius Borgaard Bang |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
94 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
104 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
147 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
258 |
|
Oscar Persson |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
92 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
149 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
12 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
162 |
|
William Stenå Pedersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
186 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
63 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
180 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
29 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
44.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
14 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
47.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
129 |
|
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Pernille Jensen |
1998 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
131 |
|
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
Herlev Svømning |
DEN |
33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Astrid Mulipola |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Anja Xin Andersen |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Emily Reuter |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
Anna Stausholm |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
83 |
|
Celia Chili Christensen |
2007 |
IHF Svømning |
DEN |
36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
117 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
115 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
259 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
114 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
103 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
38.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
42 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
225 |
|
Helene Heegaard |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
112 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
150 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
153 |
|
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
120 |
|
Luna Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
203 |
|
Ane Walmar |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
39.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
58 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
189 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
158 |
|
Molly E. Schmidt-Nielsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
244 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
191 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
265 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
45 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
226 |
|
Julian Birch |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
151 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Esben Frimand |
2006 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
96 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
113 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
36 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
39.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
84 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
145 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Caroline Petersen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
144 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
143 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
10 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
197 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
174 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
215 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
64 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
54 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
202 |
|
Sofia Dalsgaard Hansen |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
177 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
25 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
11 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
56 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
132 |
|
Ana Bogdanovic |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
24 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
47 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
53 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
98 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
70 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
140 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
52 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
55 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
74 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
99 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
72 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
188 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
181 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
183 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
21 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
51 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
245 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
137 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
171 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
168 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
256 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
260 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
104 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
184 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
146 |
|
Anders Rye Gefke |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
157 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
175 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
254 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
192 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
106 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
185 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
173 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
198 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
170 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
87 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
217 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
73 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
28.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
161 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
69 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
107 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
29 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
155 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
210 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
30.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
108 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
213 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
13 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
216 |
|
Mathias Garset Petersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
30.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
162 |
|
William Stenå Pedersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
12 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
248 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
63 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
182 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
142 |
|
Otto Rud Wiberg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
208 |
|
David Pereira |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
77 |
|
Frederikke Elster |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Pernille Jensen |
1998 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
125 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
27.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
138 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
40 |
|
Astrid Mulipola |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
58 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
131 |
|
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
117 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
112 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
|
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
115 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Marie Elster |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
101 |
|
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
15 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
103 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
156 |
|
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
102 |
|
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
114 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
220 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
31.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
133 |
|
Sofija Rønne |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
153 |
|
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
189 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
158 |
|
Molly E. Schmidt-Nielsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
240 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
34 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
152 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
257 |
|
Johannes Forsbæk |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
68 |
|
Francesco Corsini |
1999 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
27.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
113 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
44 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
37 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
218 |
|
Carl Gustav Skovgaard |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
27 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
5:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
5:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
91 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
5:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
207 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
5:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
90 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
5:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
6:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
214 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
6:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
8:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
31 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
4:57.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
211 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
5:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
248 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
5:18.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
93 |
|
Karl Emil Stæhr Lose |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
5:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:45.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
160 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
231 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:08.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
230 |
|
Helena Hvid Hansen |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:31.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
199 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
4:40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Mathilde Severs |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:42.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
228 |
|
Mathilde Kristensen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
222 |
|
Molly Borchorst |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Emily Reuter |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:53.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Olga Vejlby |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
5:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
156 |
|
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
5:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
5:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
221 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
233 |
|
Valdemar Kristensen |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:03.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
227 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
223 |
|
Sebastian Alexander West |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:21.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
4:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
229 |
|
Alfred Hausting Balslev Jørgensen |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
232 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
209 |
|
Emil Weien Ege |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
4:45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
48 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:50.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
231 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Luna Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
78 |
|
Alma Olivarius |
2005 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
206 |
|
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
97 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
202 |
|
Sofia Dalsgaard Hansen |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
205 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
51 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
52 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
56 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
221 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:05.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
227 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:08.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
233 |
|
Valdemar Kristensen |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
232 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
229 |
|
Alfred Hausting Balslev Jørgensen |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
122 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
210 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
213 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:46.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
212 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
209 |
|
Emil Weien Ege |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
87 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:58.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
211 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
184 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:01.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
171 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:03.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
186 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
93 |
|
Karl Emil Stæhr Lose |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
180 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
148 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
62 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
84 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
174 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
215 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
89 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
197 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
255 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
177 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:26.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
154 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:26.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
49 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
201 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
179 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
67 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
238 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
143 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
91 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
141 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
139 |
|
Fride Nielsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
95 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:46.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
245 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:51.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
144 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:52.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
183 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
181 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:55.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
21 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
219 |
|
Mathilde Milter Dyhr Vestergaard |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
104 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:09.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
260 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
250 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
185 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
157 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
192 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
160 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
137 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
170 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
94 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
146 |
|
Anders Rye Gefke |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
172 |
|
Cornelius Borgaard Bang |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
147 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
186 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:23.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
162 |
|
William Stenå Pedersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
92 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
216 |
|
Mathias Garset Petersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
248 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
182 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
142 |
|
Otto Rud Wiberg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
149 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:44.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:48.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
65 |
|
Pernille Jensen |
1998 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
118 |
|
Anja Xin Andersen |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Marie Elster |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
150 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:20.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
88 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Celia Chili Christensen |
2007 |
IHF Svømning |
DEN |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
225 |
|
Helene Heegaard |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
259 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
189 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
158 |
|
Molly E. Schmidt-Nielsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
244 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
191 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
240 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
242 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:51.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
265 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:08.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
226 |
|
Julian Birch |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
34 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
169 |
|
Esben Frimand |
2006 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
1:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
37 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
44 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
231 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
206 |
|
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
23 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Astrid Mulipola |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Emily Reuter |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
199 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
2:34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
77 |
|
Frederikke Elster |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
41 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
120 |
|
Luna Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
115 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
25 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
62 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
174 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
27 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
9 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:46.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
54 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
2:48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
85 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
114 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
203 |
|
Ane Walmar |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:49.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
153 |
|
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:50.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
214 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
15 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
24 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
204 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:53.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
111 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
207 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:55.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
11 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:55.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
110 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:56.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
90 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
242 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
99 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
238 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
67 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
244 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
240 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
245 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:08.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:10.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
229 |
|
Alfred Hausting Balslev Jørgensen |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
227 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
233 |
|
Valdemar Kristensen |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
264 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
187 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
221 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:18.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
75 |
|
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
232 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
73 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
66 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
104 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
173 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
217 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
31 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
258 |
|
Oscar Persson |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
2:41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
198 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
12 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
248 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
63 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
14 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
108 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
208 |
|
David Pereira |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
13 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
33 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
84 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
176 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:04.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
205 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
215 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
110 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
145 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Caroline Petersen |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
177 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
60 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
201 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:07.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
197 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
91 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:08.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
255 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
25 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
89 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:09.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
179 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
202 |
|
Sofia Dalsgaard Hansen |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
178 |
|
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
111 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
132 |
|
Ana Bogdanovic |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
140 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
238 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
51 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
98 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
181 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
95 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
141 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
245 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
190 |
|
Sigrid Mygind |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
188 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
183 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
139 |
|
Fride Nielsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
100 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
219 |
|
Mathilde Milter Dyhr Vestergaard |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
21 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
168 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
187 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
56.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
256 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
260 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
57.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
184 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
250 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
59.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
173 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
170 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
157 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:00.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
31 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:00.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
106 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
149 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
254 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
210 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
192 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
87 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:01.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
146 |
|
Anders Rye Gefke |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:02.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
86 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:02.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
109 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
216 |
|
Mathias Garset Petersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
108 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
29 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
147 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
213 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
92 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:05.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
180 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:05.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
161 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
162 |
|
William Stenå Pedersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
13 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
155 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:06.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:06.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
172 |
|
Cornelius Borgaard Bang |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
211 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
107 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
12 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
94 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
93 |
|
Karl Emil Stæhr Lose |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:09.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
248 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
142 |
|
Otto Rud Wiberg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
208 |
|
David Pereira |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
258 |
|
Oscar Persson |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
182 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:21.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
38 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
58.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Frederikke Elster |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
224 |
|
Anna Nørskov |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:01.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Pernille Jensen |
1998 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:01.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
115 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
117 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:03.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
222 |
|
Molly Borchorst |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
15 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
220 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
78 |
|
Alma Olivarius |
2005 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:04.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
103 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:05.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
228 |
|
Mathilde Kristensen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:05.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
57 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
159 |
|
Olga Vejlby |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
156 |
|
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
80 |
|
Emily Reuter |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
203 |
|
Ane Walmar |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:06.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
112 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
102 |
|
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
79 |
|
Marie Elster |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
101 |
|
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
83 |
|
Celia Chili Christensen |
2007 |
IHF Svømning |
DEN |
1:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
133 |
|
Sofija Rønne |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
189 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
114 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:12.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
191 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
88 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
242 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
244 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
240 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
34 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
35 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
265 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
52.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Laurits Kenskov |
2001 |
Herlev Svømning |
DEN |
52.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
54.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
119 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
116 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
257 |
|
Johannes Forsbæk |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
58.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
152 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
113 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
59.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
66 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
151 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
22 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Francesco Corsini |
1999 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
209 |
|
Emil Weien Ege |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
218 |
|
Carl Gustav Skovgaard |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
128 |
|
Victoria Bierre |
2000 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
2:37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
199 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
2:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
144 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
204 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
19 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:47.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
207 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
70 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
143 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
54 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
56 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:54.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
62 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
60 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:04.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
64 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
90 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
52 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
67 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
214 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
154 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
150 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
122 |
|
Nicholas Castella |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:07.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:14.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
116 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:21.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
35 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
217 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:27.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:35.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
250 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
155 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
61 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
257 |
|
Johannes Forsbæk |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
105 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
198 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
14 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:05.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4X50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
266 |
|
S2 Damer 1 |
|
Sigma Swim |
DEN |
1:59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
261 |
|
S3 1 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
2:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
268 |
|
S2 Damer 2 |
|
Sigma Swim |
DEN |
2:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Helsingør piger 1 |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
81 |
|
Lyngby Chicas I |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
193 |
|
GSC Piger 1 |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
262 |
|
S3 2 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
2:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Herlev Junior Piger |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
165 |
|
Helsingør piger 2 |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Lyngby chicas II |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
252 |
|
Turbo tøser |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
135 |
|
Herlev Girls |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4X50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
267 |
|
S2 Herrer |
|
Sigma Swim |
DEN |
1:52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
195 |
|
GSC Drenge 1 |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:54.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Helsingør drenge 1 |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
167 |
|
Helsingør drenge 2 |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
196 |
|
GSC Drenge 2 |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:07.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
134 |
|
Herlev Boys |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
263 |
|
S3 1 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
2:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
251 |
|
Kampvogn |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
10 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
176 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
143 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
144 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
204 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
177 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
1:15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
201 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
154 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
197 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
89 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
47 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
53 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
132 |
|
Ana Bogdanovic |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
238 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
181 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
139 |
|
Fride Nielsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
245 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
21 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
141 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
140 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
187 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
254 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
185 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
217 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
186 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
146 |
|
Anders Rye Gefke |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
260 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
216 |
|
Mathias Garset Petersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
175 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
155 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
69 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
105 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
248 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
14 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
87 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
142 |
|
Otto Rud Wiberg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
123 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
115 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
133 |
|
Sofija Rønne |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
189 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
79 |
|
Marie Elster |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
83 |
|
Celia Chili Christensen |
2007 |
IHF Svømning |
DEN |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
158 |
|
Molly E. Schmidt-Nielsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
88 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
240 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:48.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
45 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:02.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Malthe Funk Larsen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
116 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
152 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
130 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
222 |
|
Molly Borchorst |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
228 |
|
Mathilde Kristensen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
84 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
15 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
205 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
40 |
|
Astrid Mulipola |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
112 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
23 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
60 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
43 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
214 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
215 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
85 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
156 |
|
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
41 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
203 |
|
Ane Walmar |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
91 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
110 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
97 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
59 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
207 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
67 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
102 |
|
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
70 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
103 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:38.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
11 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
49 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
74 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
242 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
72 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
95 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:03.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
183 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:06.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
244 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:07.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
219 |
|
Mathilde Milter Dyhr Vestergaard |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
245 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:50.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
34 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
233 |
|
Valdemar Kristensen |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:56.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
221 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
171 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
168 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
229 |
|
Alfred Hausting Balslev Jørgensen |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:06.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
256 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:07.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
212 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:08.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
232 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
137 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
48 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:09.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
31 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
2:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
257 |
|
Johannes Forsbæk |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
160 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
170 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
223 |
|
Sebastian Alexander West |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:12.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
157 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
149 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
209 |
|
Emil Weien Ege |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
106 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
227 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
250 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
192 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:19.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
198 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
86 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
151 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
108 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
211 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
161 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
69 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
180 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
13 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
29 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
94 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
248 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
147 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
208 |
|
David Pereira |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:53.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:06.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:13.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
155 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
162 |
|
William Stenå Pedersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
33 |
|
Marie Moesgaard |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
176 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
179 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
202 |
|
Sofia Dalsgaard Hansen |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
111 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
90 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
187 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
59.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
184 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:03.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
250 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:04.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
87 |
|
Malthe Le Fevre |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
186 |
|
Villads Moefelt |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
213 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
172 |
|
Cornelius Borgaard Bang |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
93 |
|
Karl Emil Stæhr Lose |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
182 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:35.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
146 |
|
Anders Rye Gefke |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
130 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:04.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Astrid Mulipola |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
224 |
|
Anna Nørskov |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Frederikke Elster |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
199 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
1:08.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
39 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Mathilde Severs |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
Luna Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
123 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Olga Vejlby |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
220 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:17.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
259 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
101 |
|
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
114 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:26.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
153 |
|
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
242 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
265 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
58.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Noah Anker-Møller |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:01.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Francesco Corsini |
1999 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
113 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:02.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
257 |
|
Johannes Forsbæk |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
45 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:05.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
218 |
|
Carl Gustav Skovgaard |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
19 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
206 |
|
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:47.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
118 |
|
Anja Xin Andersen |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:51.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:53.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
225 |
|
Helene Heegaard |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
150 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:59.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
24 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Victoria Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
3:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
215 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
120 |
|
Luna Larsson |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
Andrea Kiefer-Hansen |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
55 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
197 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:08.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
174 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
238 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
67 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
11 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
49 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
83 |
|
Celia Chili Christensen |
2007 |
IHF Svømning |
DEN |
3:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
255 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
3:24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
53 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:24.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
74 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
244 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
115 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
158 |
|
Molly E. Schmidt-Nielsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
240 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
265 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
229 |
|
Alfred Hausting Balslev Jørgensen |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
221 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Mads Emil Christiansen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
2:46.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
232 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
169 |
|
Esben Frimand |
2006 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
2:50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
237 |
|
Luka Kepser |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
147 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:56.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
32 |
|
Lucas Linderoth |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
258 |
|
Oscar Persson |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
3:07.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
211 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
180 |
|
Nicklas Hiort |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
12 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
30 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
216 |
|
Mathias Garset Petersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
3:32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
239 |
|
August Ibsen |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
84 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
174 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Amelia Eriksen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
71 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
204 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
201 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
110 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
177 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
144 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
205 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
255 |
|
Maja Sloth |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
179 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
47 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
111 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
207 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
154 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
85 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
24 |
|
Anne-Maj Framke |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
214 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
67 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
143 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
202 |
|
Sofia Dalsgaard Hansen |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
70 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
91 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
49 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
55 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
90 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
2 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
139 |
|
Fride Nielsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
238 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
95 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
190 |
|
Sigrid Mygind |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
72 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
140 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
141 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
74 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
181 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
245 |
|
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
188 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
183 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
219 |
|
Mathilde Milter Dyhr Vestergaard |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
21 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
187 |
|
Victor Juhl Hansen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Andreas Bendtsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Rio Halawi |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
256 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
260 |
|
Mads Røddik Thøgersen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Asger Hvilsom |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Simon Gaarde |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
184 |
|
Lukas Peacock |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
250 |
|
Valdemar Møller-Ern |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
185 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
168 |
|
Sophus Henningsen |
2007 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
170 |
|
Magnus Gimsing Åhman |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
192 |
|
William Bendixen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
146 |
|
Anders Rye Gefke |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
157 |
|
Marcus Munk |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:09.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
160 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:09.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
149 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
241 |
|
Emil Mandsberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
173 |
|
Andreas Bartholin Bruhn |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Emil Askov Møller Petersen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
210 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200 |
|
Viggo Rohde |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
217 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
175 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
108 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
69 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
107 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
106 |
|
Nicolaj Cortsen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
198 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
109 |
|
Aksel Kirkelund |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
213 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
86 |
|
Villads Vestergaard Ahm |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
258 |
|
Oscar Persson |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
147 |
|
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
29 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
12 |
|
Joe Hargreaves |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
94 |
|
Alexander Yung K Gotfreds |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
92 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
172 |
|
Cornelius Borgaard Bang |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
162 |
|
William Stenå Pedersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
155 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
161 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
13 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
14 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
248 |
|
Nikolaj Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
105 |
|
Magne Waag Kallesøe |
2008 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
93 |
|
Karl Emil Stæhr Lose |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
182 |
|
William Bank Jørgensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
243 |
|
Frederik Kindberg |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
208 |
|
David Pereira |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
130 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:06.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Mathilde Severs |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Pernille Jensen |
1998 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
77 |
|
Frederikke Elster |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
|
Frida Damm Thorsell |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
DEN |
1:12.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
123 |
|
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
43 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
57 |
|
Mathilde V. Høyer |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
112 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
203 |
|
Ane Walmar |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
15 |
|
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
156 |
|
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
101 |
|
Katrine Dresler Aleksic |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
102 |
|
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
114 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
153 |
|
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
189 |
|
Laura Kaysfeld |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
59 |
|
Olivia Barfoed |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
97 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
191 |
|
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
126 |
|
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
242 |
|
Emilia Nielsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
244 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
240 |
|
Caroline Birkedal Pedersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
121 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:01.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
253 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:02.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Simon Kruse Holm |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
226 |
|
Julian Birch |
2004 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
257 |
|
Johannes Forsbæk |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
113 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
44 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
169 |
|
Esben Frimand |
2006 |
H.G.F. Svømning |
DEN |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
116 |
|
Sofus Norby Larsson |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Jens Christian Koefoed |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
209 |
|
Emil Weien Ege |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
218 |
|
Carl Gustav Skovgaard |
2006 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
152 |
|
Jonas Holm Clausen |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4X50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
266 |
|
S2 Damer 1 |
|
Sigma Swim |
DEN |
1:52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
261 |
|
S3 1 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
1:56.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
136 |
|
Herlev Junior Piger |
2006 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Helsingør piger 1 |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
268 |
|
S2 Damer 2 |
|
Sigma Swim |
DEN |
2:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
81 |
|
Lyngby Chicas I |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
193 |
|
GSC Piger 1 |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:01.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
262 |
|
S3 2 |
2008 |
Sigma Swim |
DEN |
2:03.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
165 |
|
Helsingør piger 2 |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Lyngby chicas II |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
252 |
|
Turbo tøser |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
4X50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
267 |
|
S2 Herrer |
|
Sigma Swim |
DEN |
1:38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
195 |
|
GSC Drenge 1 |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Helsingør drenge 1 |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
196 |
|
GSC Drenge 2 |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:53.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
134 |
|
Herlev Boys |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
263 |
|
S3 1 |
2007 |
Sigma Swim |
DEN |
1:54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
167 |
|
Helsingør drenge 2 |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
251 |
|
Kampvogn |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|